Робота у Львові

Візьму замовлення за відсоток. Візьму частину роботи за відсоток.
Ответить
Олег 154716
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 12 дек 2022, 07:22
Откуда: Львов

Робота у Львові

Сообщение Олег 154716 » 16 дек 2022, 12:27

Шукаю робою у Львові.
Плиточник, гкл, лалярні.
Прийму усі пропозиції.

Андрій Заборовецький
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 23 фев 2023, 14:18
Откуда: Львов

Сообщение Андрій Заборовецький » 23 фев 2023, 14:20

Привіт. Я також шукаю роботу. Можу ремонтувати техніку і працювати різноробочим.

Андрій Заборовецький
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 23 фев 2023, 14:18
Откуда: Львов

Сообщение Андрій Заборовецький » 26 фев 2023, 13:30

Я працюю в аутсорсинговій компанії вже кілька років і можу сказати, що це найкраще місце для розвитку в IT-сфері. Моя компанія wow 24 7 надає мені не тільки можливість працювати з клієнтами зі всього світу, але і підтримує мій розвиток кар'єри. Я маю можливість вивчати нові технології та отримувати сертифікати, що дозволяє мені підвищувати свій рівень знань та розширювати свої можливості. Я б рекомендував цю роботу тим, хто хоче розвиватися в IT-сфері та отримувати нові виклики та можливості.

Логический ремонт
Сообщения: 6899
Зарегистрирован: 24 авг 2017, 09:21
Откуда: Киев

Сообщение Логический ремонт » 26 фев 2023, 13:43

Андрій Заборовецький писал(а):
26 фев 2023, 13:30
Я працюю в аутсорсинговій компанії вже кілька років і можу сказати, що це найкраще місце для розвитку в IT-сфері. Моя компанія wow 24 7 надає мені не тільки можливість працювати з клієнтами зі всього світу, але і підтримує мій розвиток кар'єри. Я маю можливість вивчати нові технології та отримувати сертифікати, що дозволяє мені підвищувати свій рівень знань та розширювати свої можливості. Я б рекомендував цю роботу тим, хто хоче розвиватися в IT-сфері та отримувати нові виклики та можливості.
Я извиняюсь,а предложение разнорабочего ещё актуально?Очень нужен разнорабочий со способностями организовать компанию)
ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость