Водяная тепла підлога

Поставити запитання колегам, отримати консультацію, порадитись.
Василь Ливрінц
Сообщения: 1803
Зарегистрирован: 26 ноя 2017, 16:13
Откуда: Киев

Водяная тепла підлога

Сообщение Василь Ливрінц » 20 апр 2018, 05:28

Ось я і добрався до теплої підлоги, прошу допомогти мені у виборі труби і колектора. Я ось знайшов таку
https://prom.ua/ua/p264483948-truba-dlya-teplogo.html
Дорогувата дивлячись на інші ціни але ж не економити на своїй хаті. Буду ще вдячний якщо хтось підкаже де краще розмістити колектор, ось хатинка, тепла підлога буде повсюду.
Вложения
New project.png
New project.png (131.07 КБ) 4651 просмотр

ОВК
Сообщения: 285
Зарегистрирован: 06 ноя 2013, 08:41
Откуда: Киев

Сообщение ОВК » 20 апр 2018, 06:09

PEX-b не найкращий варіант, та щей за таку ціну. Це є самий дешевий ПЕ у виробництві. Гнеться дуже важко. Краще РЕХ-а або PE-RT, обов'язково з EVOH. Колектор краще вішати у котельній. По вашуму плану, для уникнення балансування підлоги, тре 10 контурів (у великих кімнатах по 2). Коло зовнішніх стін крок укладання 10см (але не більше метра завширшки), інші 15см. Під робочою поверхнею куні можна 20см (але Т підлогу класти обов'язково) Утеплювач від 5см. По периметру зовнішніх стін демферна стрічка.

Василь Ливрінц
Сообщения: 1803
Зарегистрирован: 26 ноя 2017, 16:13
Откуда: Киев

Сообщение Василь Ливрінц » 20 апр 2018, 07:48

ОВК писал(а):
20 апр 2018, 06:09
PEX-b не найкращий варіант, та щей за таку ціну. Це є самий дешевий ПЕ у виробництві. Гнеться дуже важко. Краще РЕХ-а або PE-RT, обов'язково з EVOH. Колектор краще вішати у котельній. По вашуму плану, для уникнення балансування підлоги, тре 10 контурів (у великих кімнатах по 2). Коло зовнішніх стін крок укладання 10см (але не більше метра завширшки), інші 15см. Під робочою поверхнею куні можна 20см (але Т підлогу класти обов'язково) Утеплювач від 5см. По периметру зовнішніх стін демферна стрічка.
можете скинути з Прома колектор та шланг бо я знову можу вибрати не такий.

ОВК
Сообщения: 285
Зарегистрирован: 06 ноя 2013, 08:41
Откуда: Киев

Сообщение ОВК » 20 апр 2018, 15:24

Колектор, який забажаєте, залізяка, вона і в Африці залізяка. Наприклад отакий
https://www.olx.ua/obyavlenie/aktsiya-k ... 880d4a25d5
Головне помпа, повинна бути 25/6/130 і більш менш відомого виробника (не плутати китайські грюндфоси, віло)
Термостатичний клапан (на який накручується термоголова з капіляром) для 10 контурів, повинний бути з високим Kvs, тобто 1 дюйм.
Приклади труби
https://prom.ua/p306447146-truba-herz-16x20;all.html
https://prom.ua/p686172545-truba-dlya-teplogo;all.html

Тепловентс
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 02 фев 2015, 08:26
Откуда: Вишневое

Сообщение Тепловентс » 20 апр 2018, 17:23

Доброго вечора, чи ранку!)
По трубі: Підтримую пана "ОВК" щодо PEX-b, дуже важко з нею проводити монтаж! Одне із головних моментів, щоб після монтажу залишилась мінімальна кількість відрізків труб з бухт.
А от щодо гребінки, то не погоджусь, так як краще взяти біль-мент іменитиго виробника, щоб потім не мати проблем пипу перестав робити ротатометр, позалипали крани і т.д. Valtec, Giacomini, Fado на крайняк....
Щодо кроку труби, то тут також готовий просперечатись...
Для того, щоб дати правильну відповідь на це питання, потрібно знати відповіді на наступні (можливо Ви десь це уже оговорювали і відповідали, но краще перебдіти, ніж потім кусати собі лікті):

1. ТП це основне опалення, чи комфортне?
2. Яка планується товщина стяжки від верху труби?
3. Який тепловий баланс приміщень?

Якщо будуть питання, то телефонуйте, готовий відповісти)

Rem-prof
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 02 апр 2016, 05:37
Откуда: Киев

Сообщение Rem-prof » 20 апр 2018, 17:40

Как на коленке посчитать ТП, особенно если этим не разу не занимался. Отличный прикол))
Проект заказать, религия не позволяет ?
2500 грн - и все расписано. Какая труба, с каким шагом укладывать, как и где собрать коллектор. Сколько стяжки лить, и прочее

ОВК
Сообщения: 285
Зарегистрирован: 06 ноя 2013, 08:41
Откуда: Киев

Сообщение ОВК » 20 апр 2018, 17:56

Тепловентс писал(а):
20 апр 2018, 17:23
А от щодо гребінки, то не погоджусь, так як краще взяти біль-мент іменитиго виробника, щоб потім не мати проблем пипу перестав робити ротатометр, позалипали крани і т.д. Valtec, Giacomini, Fado на крайняк....
Я от що скажу, по моїм дослідженням за останній десяток років, трабли з "поплавками" більш трапляються з іменитими виробниками, ніж із звичайними киталійськими, як не дивно. Не переношу колектори штамповані із шматка консерви, тре брати важкий, латунний.

Rem-prof
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 02 апр 2016, 05:37
Откуда: Киев

Сообщение Rem-prof » 20 апр 2018, 18:05

По коллекторам, не изобретайте велосипед- лучшее соотношение цена/качество - Danfoss

Отправлено спустя 2 минуты 53 секунды:
И вообще, в ТП труба и коллектор, это 40% всех затрат и вопросов. А вот правильная автоматика которая этим управляет и регулирует - вот где стоит подумать

Василь Ливрінц
Сообщения: 1803
Зарегистрирован: 26 ноя 2017, 16:13
Откуда: Киев

Сообщение Василь Ливрінц » 20 апр 2018, 19:07

Тепловентс писал(а):
20 апр 2018, 17:23
1. ТП це основне опалення, чи комфортне?
2. Яка планується товщина стяжки від верху труби?
3. Який тепловий баланс приміщень?

Якщо будуть питання, то телефонуйте, готовий відповісти)
1. Основне
2. мінімум 5 см
3. не можу сказати зараз, але коробка тепла хоча в планах і є невеличка вентиляція.

Отправлено спустя 2 минуты 16 секунд:
Rem-prof писал(а):
20 апр 2018, 17:40
Как на коленке посчитать ТП, особенно если этим не разу не занимался. Отличный прикол))
Проект заказать, религия не позволяет ?
2500 грн - и все расписано. Какая труба, с каким шагом укладывать, как и где собрать коллектор. Сколько стяжки лить, и прочее
так звісно це смішно але ж не гребсти всіх під одну гребінку. Наприклад у мене тут немає майстрів щоб виконали дану роботу а якщо б і були то я краще сам повільно і впевнено.бо нажаль знаю як люблять халтурити...

Дмитрий Лихацкий
Сообщения: 1554
Зарегистрирован: 25 янв 2016, 12:17
Откуда: Киев

Сообщение Дмитрий Лихацкий » 20 апр 2018, 19:25

Василь Ливрінц писал(а):
20 апр 2018, 19:07
Тепловентс писал(а):
20 апр 2018, 17:23
1. ТП це основне опалення, чи комфортне?
2. Яка планується товщина стяжки від верху труби?
3. Який тепловий баланс приміщень?

Якщо будуть питання, то телефонуйте, готовий відповісти)
1. Основне
2. мінімум 5 см
3. не можу сказати зараз, але коробка тепла хоча в планах і є невеличка вентиляція.

Отправлено спустя 2 минуты 16 секунд:
Rem-prof писал(а):
20 апр 2018, 17:40
Как на коленке посчитать ТП, особенно если этим не разу не занимался. Отличный прикол))
Проект заказать, религия не позволяет ?
2500 грн - и все расписано. Какая труба, с каким шагом укладывать, как и где собрать коллектор. Сколько стяжки лить, и прочее
так звісно це смішно але ж не гребсти всіх під одну гребінку. Наприклад у мене тут немає майстрів щоб виконали дану роботу а якщо б і були то я краще сам повільно і впевнено.бо нажаль знаю як люблять халтурити...
Тоді, Василь вчіть матчасть! Тільки тоді ви з безлічі порад зможете вибрати приємну для себе.
Ничто так не укрепляет веру в человека, как предоплата.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 45 гостей