Сумісність регуляторів теплої підлоги з вимикачами

Поставити запитання колегам, отримати консультацію, порадитись.
Универсал-груп
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 10 ноя 2017, 22:45
Откуда: Киев

Сумісність регуляторів електричної підлоги з вимикачами

Сообщение Универсал-груп » 29 июн 2021, 07:55

Доброго дня , колеги електрики , періодично виникає запитання , коли замовники бажають розмістити регулятор теплої підлоги не внизу 30см від підлоги , а в одному блоці з вимикачами і розетками. Відповідно до різних серій електрофурнітури різні можуть бути варіанти.
Які в кого з практики були ситуації , що з чим сумісне ? Я думаю це для всіх буде корисно такий обмін досвідом

Универсал-груп
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 10 ноя 2017, 22:45
Откуда: Киев

Сообщение Универсал-груп » 29 июн 2021, 08:05

Доброго дня , колеги електрики , періодично виникає запитання , коли замовники бажають розмістити регулятор теплої підлоги не внизу 30см від підлоги , а в одному блоці з вимикачами і розетками. Відповідно до різних серій електрофурнітури різні можуть бути варіанти.
Які в кого з практики були ситуації , що з чим сумісне ? Я думаю це для всіх буде корисно такий обмін досвідом.
Наприклад , є практика регулятор profi term адаптивний з лінійкою. Schneider Electric Unica

Игорь Зарудный
Модератор
Сообщения: 8367
Зарегистрирован: 14 мар 2014, 11:18
Откуда: Киев

Сообщение Игорь Зарудный » 29 июн 2021, 13:48

Так а вопрос в чем?
Всё что здесь творится, творится не вопреки, а во благо.

Универсал-груп
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 10 ноя 2017, 22:45
Откуда: Киев

Сообщение Универсал-груп » 29 июн 2021, 14:57

Питання в тому , що, я думаю, така практична інфа буде корисна для всіх для швидкого підбору регулятора при встановленні в одну рамку з електрофурнітурою. Раніше були ситуації коли витрачали час на підбір і поїздки по магазинам і ринкам.
Була практика встановлення в одну рамку з Schneider Asfora і Viko Carmen.
Але забув, які регулятори адаптували тоді.
До Schneider Asfora здається регулятор в одну рамку ставав Terneo.
А ось по дизайн-проекту там складніше , там крім компоновки, ще й візуалізація під інтер'єр повинна підходити ,щоб концепт дизайну не порушувати. Тому на одну й ту ж електрофурнітуру потрібно навіть кілька варіантів терморегуляторів мати в запасі.

Игорь Зарудный
Модератор
Сообщения: 8367
Зарегистрирован: 14 мар 2014, 11:18
Откуда: Киев

Сообщение Игорь Зарудный » 29 июн 2021, 16:33

Так це більше не до електриеів, а до дезігнерів. Як по мені, чим менше всілякої фурніури по стінах, тим краше. Я б взагалі всі терміки запхнув в щит.
Всё что здесь творится, творится не вопреки, а во благо.

Универсал-груп
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 10 ноя 2017, 22:45
Откуда: Киев

Сообщение Универсал-груп » 29 июн 2021, 17:55

Та десігнери продають ідею, а ми потім з замовниками або підрядниками ламаємо голови.
В щиту, то зручно, але віддаленість від обєкту регулювання, певна похибка виникає в керуванні, довгі лінії. Це вивід з теплої підлоги ти доточуєш на щит, чи як?

Универсал-груп
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 10 ноя 2017, 22:45
Откуда: Киев

Сообщение Универсал-груп » 29 июн 2021, 17:58

У нас взагалі є така практика, всі лінії і споживачі на щит ведемо і вся комутація в щиту на модульних ваго клемах. Зручно в процесі експлуатації, доступність для автоматизації. Всі недоліки і зміни можна в щиту реалізувати. Але по кабелю більше витрата.

Игорь Зарудный
Модератор
Сообщения: 8367
Зарегистрирован: 14 мар 2014, 11:18
Откуда: Киев

Сообщение Игорь Зарудный » 29 июн 2021, 18:20

Универсал-груп писал(а):
29 июн 2021, 17:55
Та десігнери продають ідею, а ми потім з замовниками або підрядниками ламаємо голови.
В щиту, то зручно, але віддаленість від обєкту регулювання, певна похибка виникає в керуванні, довгі лінії. Це вивід з теплої підлоги ти доточуєш на щит, чи як?
Ну яка може бути похибка коли опір термодатчика 6, або 10 кОм + опір кабеля до ел. щита, нуль цілих, фіг десятих Ома.
Всё что здесь творится, творится не вопреки, а во благо.

Дмитрий Лихацкий
Сообщения: 1554
Зарегистрирован: 25 янв 2016, 12:17
Откуда: Киев

Сообщение Дмитрий Лихацкий » 29 июн 2021, 18:57

Универсал-груп писал(а):
29 июн 2021, 07:55
Доброго дня , колеги електрики , періодично виникає запитання , коли замовники бажають розмістити регулятор теплої підлоги не внизу 30см від підлоги , а в одному блоці з вимикачами і розетками. Відповідно до різних серій електрофурнітури різні можуть бути варіанти.
Які в кого з практики були ситуації , що з чим сумісне ? Я думаю це для всіх буде корисно такий обмін досвідом
Стоп! А на кой он внизу???
Ничто так не укрепляет веру в человека, как предоплата.

Дмитрий Лихацкий
Сообщения: 1554
Зарегистрирован: 25 янв 2016, 12:17
Откуда: Киев

Сообщение Дмитрий Лихацкий » 29 июн 2021, 19:04

Регулятор размещается так, что бы удобно было управлять. А в 30 см. от пола... Ну, это только чтобы была возможность жену на колени поставить. :biggrin:
Ничто так не укрепляет веру в человека, как предоплата.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя