Коммерческий линолеум

Ответить
Пол Сервис
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 07 дек 2018, 13:32
Откуда: Днепр

Коммерческий линолеум

Сообщение Пол Сервис » 29 дек 2018, 16:07

Особенности коммерческого линолеума в Украине
Изделие предназначено для полов, оно обладает повышенным уровнем износостойкости. Создается покрытие из высококачественного ПВХ. Благодаря этому оно полностью прокрашено по всей толщине, его рисунок сможет просуществовать не один десяток лет. Истирание происходит незаметно, обычно его можно использовать в течение 20-25 лет и более.

Интернет-магазин товаров для создания индивидуального дизайна Вашего дома, квартиры, офиса. Наши менеджеры с удовольствием Вас проконсультируют и порекомендуют достойные позиции недорогих и качественных полов.
сайт: https://pol-servis.net/
почта: i.polservis@gmail.com

Андрій 126303
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 07 сен 2021, 10:05

Сообщение Андрій 126303 » 07 сен 2021, 10:32

Поради, як стелити лінолеум, бо, як це не дивно, на просторах інтернету можна зустріти зовсім екстремальні способи фіксації натуральних і ПВХ-покриттів - за допомогою саморізів, герметиків, «рідких цвяхів», меблевого степлера і навіть лінолеумних (дахових) метизів. Ці варіанти неефективні і можуть використовуватися тільки в тому випадку, якщо підлоговий матеріал купується для тимчасового настилу - на 1-3 місяці.

Необхідні інструменти та матеріали

Щоб настелити лінолеум самому, потрібно наступний комплект:

• Склади для ремонту дефектів підстави або вирівнювання поверхні;
• Пилосос будівельний;
• Ніж для різання покриття з гачком або будівельний (зі змінними лезами);
• Сталева рейка або рівень;
• Рулетка і маркер;
• Зубчастий шпатель або валик з коротким ворсом для нанесення клейового складу;
• Притиральна дошка, вітрильний шпатель або чистий валик (гумовий або велюровий) для згладжування лінолеуму до базової підлоги;
• Малярна стрічка або двосторонній скотч;
• Клейовий склад для фіксації лінолеуму до основи, а також адгезійна грунтовка;
• Клей для з'єднання швів. Найкраще придбати спеціальні склади серії «холодне зварювання». Вони сплавляють полотна, і стик вийде монолітним, майже непомітним;
• Комплект плінтусів з фурнітурою і декоративних порогів з металу або ПВХ.

Покрокова інструкція

Рекомендовані умови роботи з лінолеумними продуктами:

• Температура в приміщенні - не нижче +15 ° С, підстави - від +14 ° С до +25 ° С.
• Відносна вологість повітря - до 75%.
• Інтервал на акліматизацію покриття в розстеленому вигляді - не менше 24 годин, в зимовий час - до 3 діб.

Допустимі типи підстав:

• бетонна монолітна основа або плита перекриття з рівною поверхнею без дефектів;
• стяжка цементно-піщана, ангідридна і інші з індексом поверхневої міцності не менше 150 кг/см²;
• збірне сухе покриття з листових жорстких матеріалів (ГВЛ, МДФ, вологостійка фанера або ДСП).

Підготовка базового статі

На вимогу виробників підлога повинна бути:

Сухою (вологість цементно-піщаної стяжки - до 4%, ангидридной - не більше 0,5%, збірної - до 8%). При необхідності можна використовувати гідроізоляційні праймери.

Міцною (показник вибирається виходячи з планованих навантажень, варіюється в межах 150 - 300 кг/см²).

Рівною - перепад не більше 2 мм на кожні 2 метри поверхні. Не повинно бути ямок, горбків, напливів та інших аналогічних дефектів. Нівелюються за допомогою стяжок, наливних підлог або ремонтними сумішами (точково).

Монолітною, тобто шви, тріщини і інші пошкодження повинні бути усунені заздалегідь.

Система підігріву підлоги відключається за 3-5 діб до початку робіт. Старі покриття, включаючи асфальтові, лакофарбові, текстильні тощо видаляються, а поверхня - пилососиться. Можна перед нанесенням клею прогрунтовати поверхню. Це забезпечить рівномірне поглинання і зміцнить верхній шар.

Окремо нагадаємо, що кладемо лінолеум тільки на жорстку поверхню. Не можна монтувати утеплювачі і м'які підкладки під матеріал. Цим порушується відразу два правила укладання - рівність і твердість.

Підгонка підлогового покриття

Дуже легко працювати при рівних стінах. Лінолеум укладається так, щоб він по ширині або довжині щільно прилягав до стіни, ретельно розрівнюється, по периметру фіксується за допомогою двосторонньої клейової стрічки, а надлишки акуратно відрізаються. По краях залишається невеликий компенсаційний зазор - 0,5 - 1 см.

Якщо стіни нерівні, то покриття «заводиться» на кілька сантиметрів на вертикальну захисну конструкцію, притискується до підлоги металевою рейкою і поступово відрізаються надлишки.

Прирізка зовнішніх і внутрішніх кутів проводиться наступним чином: підлоговий матеріал потрібно втиснути до точки стику, що з'єднує стіни і підлогу, зробити хрестоподібний розріз на 3-5 мм, акуратно «розвести» покриття в сторони. Працювати слід без поспіху, адже надлишки видалити легко, а ось відсутню частину відновити вельми складно.

Прирізка лінолеуму і фіксація

Зверніть увагу: щоб шов в області з'єднання двох полотен був непомітний, необхідно:

• суміщення декорів. Дизайни без чітко вираженого малюнка (пісок, гранітна крихта, флок) рекомендується укладати реверсивно, тобто в протилежні сторони. А ось вироби з поверхнею під дерево, текстиль, мармур, плитку та інші потрібно монтувати в одному напрямку з обов'язковою підгонкою по раппорту, який може досягати 80 см.
• щільний стик. Для цього поєднувані кромки потрібно укласти з нахлестом 2-5 см, притиснути металевою рейкою і прорізати ножем через обидва шари лінолеуму новий, так званий щільно різаний шов, який згодом так легко з'єднувати за допомогою «холодної зварювання».

Розстелений відріз потрібно обережно відігнути і згорнути в рулон на половину довжини. Непотрібний скотч видалити. нанести зубчастим шпателем або валиком клейовий склад, почекати прописаний у інструкції час (10-30 хвилин), повільно розкачати лінолеум і розгладити роликом або притирочною дошкою для рівномірного приклеювання і видалення бульбашок повітря. Аналогічним чином зафіксувати половину підлогового матеріалу. Через 1-3 доби стики при необхідності обробити «холодним зварюванням» або клеєм ПВА відповідно до інструкції на коробці.

Якщо покриття закріплюється на двосторонній скотч, то після підгонки по периметру кромки відгинають, до основи приклеюється клейова стрічка, пригладжується. Далі знімається захисна плівка, прикладається лінолеум і накочується.
Фінішний штрих - фіксація декоративних плінтусів і порогів. Вони прикрасять приміщення і додадуть йому закінчений, цілісний вигляд.

Більше порад по роботі з будматерілами – на сайті https://pobuduy.com/

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей