Строительные тендеры и заказы на ремонт

Всего найдено 180067 тендеров.
×
Продажа остатков после ремонта
№226767
Авто-перевод Показать оригинал
Прочистити стояк канализаці , цокольний поверх, каналізація відбувається через сололіфт . Максим ***
8 месяцев назад
Бюджет до 800 грн
№226766
Авто-перевод Показать оригинал
Вітаю! Мені потрібно замінити покрівлю з ондуліну на даху мого будинку в селі Литвинівка, Вишгородського району. Необхідно зняти старе покри...
8 месяцев назад
Бюджет до 18 000 грн
Заміна ондуліну
№226764
Авто-перевод Показать оригинал
Необхідно встановити 12 стовпів для паркану по прямій із бетонуванням та гільзовкою під рівень, тобто без підрізки зверху. Схема - розріз дл...
8 месяцев назад
Бюджет до 1 000 грн
Встановлення стовпів для паркану с.Красилівка
№226763
*** устранение течи подключения инсталляции к канализаци
8 месяцев назад
Бюджет до 100 грн
№226762
Авто-перевод Показать оригинал
Необхідно зробити ванну кімнату та душову кімнату. В ванній кімнаті необхідно: Розміри: 177 х 307 х 270 (висота) - покласти плитку 120х60 та...
8 месяцев назад
Бюджет до 75 000 грн
Вкладання плитки в ванній кімнаті та душовій Вкладання плитки в ванній кімнаті та душовій
№226761
Авто-перевод Показать оригинал
Шліфування та покриття лаком паркету 15м2
8 месяцев назад
Бюджет до 2 000 грн
№226514
Авто-перевод Показать оригинал
Добрий день. Необхідно зробити санвузол. Плитка 1200х600. Десь 27 м2. Точний розрахунок на обекті з майстром. Плитка по 750 грн/м2/ м.п Фуга...
8 месяцев назад
Бюджет до 60 000 грн
Плитка санвузол Плитка санвузол
№226758
Авто-перевод Показать оригинал
Добрий день ! Треба виконати роботу по вкладанню бруківки , під заїзд та паркомісце. ситуація по поверхні як на фото. Довжина самого заїзд...
8 месяцев назад
Бюджет до 50 000 грн
Вкладання бруківки під ключ Вкладання бруківки під ключ
№226757
Авто-перевод Показать оригинал
Квартира одна кімната 40м2 +2кімнати і коридор одним контуром
8 месяцев назад
Бюджет до 15 000 грн
Укладання ламінату 80кв. м. Укладання ламінату 80кв. м.
№226755
Авто-перевод Показать оригинал
Алмазная резка с водой Коронкой : 1) подрозетники 9 штук 2) проход через стену 30см. диам.14мм. -- 2 штуки
8 месяцев назад
Бюджет до 5 000 грн
№226754
Авто-перевод Показать оригинал
Повністю від розводки до встановлення приборів
8 месяцев назад
Бюджет до 10 000 грн
№226577
Авто-перевод Показать оригинал
Шукаю майстра з досвідом роботи і власним інструментом щоб покласти плитку в ванній кімнаті і коридорі, в приватному будинку. Знаходимось бі...
8 месяцев назад
Бюджет до 30 000 грн
Лидеры каталога
Будівельна компанія Панда Буд та бригади майстрів, виконує всі види внутрішніх та зовнішніх робіт, від економ та преміум класів. Також пропо...
виконуєм такі види робіт: влаштування підвісних стель; малярні роботи; монтаж гіпсокартонних конструкцій; укладання плитки; інші ремонтно-бу...
20 лет практики. Механизированная шпаклёвка стен и потолков, покраска, гпсокартонные работы, укладка плитки и другие. Работы производятся с...
Досвідчена команда будівельників виконає широкий перелік завдань у сфері будівництва. Підписуйся на наш Telegram і слідкуй за всіма нашими...
Майстер покрівельник досвід роботи 20 років
Основное направление: Алмазная резка бетона, Демонтажные работы, Алмазное сверление отверстий. Резка и расширение дверных проемов,штробление...