Строительные тендеры и заказы на ремонт

Всего найдено 179613 тендеров.
×
Продажа остатков после ремонта
№229950
Авто-перевод Показать оригинал
Укладання плитки на підлогу 800м2
6 месяцев назад
Бюджет до 400 грн
№229949
Поклейка обоев 100 м2 Цена 180 грн/м2
6 месяцев назад
Бюджет до 18 000 грн
№229946
Авто-перевод Показать оригинал
Виготовлення та монтаж накривок парапетів з листової оцинкованої сталі з швами стоячий фальц Додаткова інформація у прикріплених файлах.
6 месяцев назад
Бюджет до 200 000 грн
№229944
Авто-перевод Показать оригинал
Підшити дах бляхою ширина 20-30 см. Приблизно 56 метрів
6 месяцев назад
Бюджет до 20 000 грн
Підшити дах бляхою Підшити дах бляхою
№229943
Необходимо отшлифовать бетонный пол под сто с последующим покрытием износоустойчивым материалом. Мой т ***. Объект в Черниговской обл. Нежин...
6 месяцев назад
Бюджет до 20 000 грн
№229942
Авто-перевод Показать оригинал
Плита перекриття та підпорні стінки, можливі додаткові роботи з оплатою при домовленості. Треба бригада, або окремі фахівці
6 месяцев назад
Бюджет до 130 000 грн
№229941
Авто-перевод Показать оригинал
Пишіть або звоніть на вайбер Шукаю майстра для утеплення фасаду квартири пінопластом. 📍 Адреса: м. Київ , вул. Шамо 🏢 Об єкт: квартира на...
6 месяцев назад
Бюджет до 22 500 грн
Утеплення стін квартири Київ 32м2
№229940
Авто-перевод Показать оригинал
Шукаємо досвідчену бригаду для виконання робіт з бетонування плити в підвалі площею 650 м2 під плитку, з затиранням.
6 месяцев назад
Бюджет до 10 000 грн
№229939
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібен зварювальнки аргонщик на монтаж підйомника для МГН в м. Лубни Роботи орієнтовно займуть 2-3 робочі дні.
6 месяцев назад
Бюджет до 12 000 грн
№229938
Авто-перевод Показать оригинал
Пишіть або звоніть на вайбер Шукаю майстра для утеплення фасаду квартири пінопластом. 📍 Адреса: м. Бровари , вул. Петлюри 🏢 Об єкт: квартира...
6 месяцев назад
Бюджет до 10 000 грн
Утеплення стін квартири Бровари 10м2
№229937
Авто-перевод Показать оригинал
Шукаємо майстрів або бригаду для робіт з влаштування бруківки. Київ, вул. Братиславська Обсяг робіт: від 1500 м2 Оплата: 220 грн/м2 -Оплата...
6 месяцев назад
Бюджет до 330 000 грн
№229935
Авто-перевод Показать оригинал
Добрий день! треба у ванній кімнаті перетягнути стелю.
6 месяцев назад
Бюджет до 5 500 грн
Натяжна стеля у ванну кімнату 6-7м/2 Натяжна стеля у ванну кімнату 6-7м/2
Лидеры каталога
Бригада профессионалов выполнит фасадные работы любой сложности и обьема.Многолетний опыт работы в слаженом коллективе.20 летнее портфолио.В...
ЯКІСТЬ - ЦЕ ВИКОНАННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ЗАДАЧІ АБО ПОСЛУГИ ПРАВИЛЬНО, НАВІТЬ КОЛИ НІХТО НЕ ПЕРЕВІРЯЄ!!! Якщо Ви вимагаєте від кого-небудь , щоб він...
Быстро и качественно! Выполним ремонт любой сложности. Заказывая у нас ремонт Вы получаете быстрое и качественное выполнение, а так же гаран...
Закладываем прочный фундамент для счастливого будущего! Бетонная репутация! Железобетонное качество! Если строить, то с нами ! Пожизненная...
Професійний ремонт під ключ Повний цикл робіт від прокладання складних комунікацій до фінішного оздоблення. Самі керуємо закупівлями та лог...
Пропонуємо професійні послуги з перепланування квартир та приміщень Кладка газоблоку Кладка керамоблоку, цегли та інших матеріалів Зведення...
0958928189. Будівельна компанія, займаємося залізо-бетонними роботами, кладкою, кровлею,внутрішніми роботами. Також розробляємо проєкти. Буд...
МАЙСТЕРФІКС БУДІВНИЦТВО Будівництво будинків під ключ у Києві та області Фундаменти Кладка Дахи Фасади Благоустрій (гарантія + фіксація ціни...