Утеп
1. Обкопати фундаменту будинку на глибину 50 см для встановлення плит полістиролу. Промазати фундамент бітумом/бітумною мастикою для гідроізоляції. Утеплити фундаменту пінополістиролом 1200х600х50 мм (наклеювання на піноклей).
2. Затянути пінополістирол фундаменту сіткою та зробити штукатурку або наклеїти декоративні плити на 3 см вище асфальтної відмостки.
Якщо маєте фахівців - то частина 2. Обкопати будинок під прибудинкову відмостку шириною 1 м (40 м2). Встановити бордюри 500х200х45 мм по периметру відмостки (приблизно 45 м - приблизно 100 шт). Засипати щебінь 6-7 см. Покласти асфальт приблизно 50 м2.
Доброго дня.
Яка локація та контакт для звязку?
0-9-9-7-6-9-9-5-7-0 Дмитро