Строительные тендеры и заказы на ремонт

Всего найдено 179808 тендеров.
×
Продажа остатков после ремонта
№216063
Требуются маляра и плиточники на большие обьемы. Оплата аванс и раз в неделю. Расценки договорные.
11 месяцев назад
Бюджет до 500 грн
№216299
Авто-перевод Показать оригинал
Чернівці!!! Потрібна бригада будівельників монолитчиків, на квартирні 3-х поверхові будинки. Об єм робіт від 1000 м. куб. Район Роша. Черні...
11 месяцев назад
Бюджет до 2 500 грн
Потрібні будівельні майстри.
№216298
Ищу специалиста, который может спаять цинковые детали.
11 месяцев назад
Бюджет до 2 000 грн
№216297
Авто-перевод Показать оригинал
Зробити площадку(полоси) з бетону під парко-місце для авто Місце під нахилом обєкт знаходиться 2 км від с.Велика снітинка (дача)
11 месяцев назад
Бюджет до 6 000 грн
Залити площадку(бетон) під парковку Залити площадку(бетон) під парковку
№216295
Необходимо залить плиту перекрытия первого этажа дома размером 9.3х7 м
11 месяцев назад
Бюджет до 60 000 грн
№216291
Авто-перевод Показать оригинал
Офісне приміщення 160 м.кв. Гумова фарба. Фарбування стелі - бетон, стін: газоблок, гіпсокартон, штукатурка. Часткова підготовка. Загальна п...
11 месяцев назад
Бюджет до 74 000 грн
№216288
Киев, Оболонь. Укладка плитки 25х50см в раздельном санузле по 600грн м2 +100грн м2 обычная затирка швов. Частично снять масляную краску в ва...
11 месяцев назад
Бюджет до 500 грн
№216286
Авто-перевод Показать оригинал
Необхідно виконати: - вирівнювання ділянки; - улаштування системи поливу; - улаштування газону; - улаштування засипки декоративним каменем;...
11 месяцев назад
Бюджет до 1 000 грн
Благоустрій прибудинкової території Благоустрій прибудинкової території
№216285
Авто-перевод Показать оригинал
Монтаж МПК на будівництві 1150 м .
11 месяцев назад
Бюджет до 500 грн
Монтаж МПК на новобудові 1150 м.
№216284
Авто-перевод Показать оригинал
Монтаж МПК на новобуді 1150 м .
11 месяцев назад
Бюджет до 540 грн
№216283
Авто-перевод Показать оригинал
Запрошуємо малярів для внутрішнього оздоблення квартир та мзк. Стіни:шпаклівка під шпалери,шпалери під фарбування,фарбування Обьєкт знаходит...
11 месяцев назад
Бюджет до 20 000 грн
№216282
Авто-перевод Показать оригинал
Укладка лінолеуму на клей 8000 м2 70 грн/м2
11 месяцев назад
Бюджет до 560 000 грн
Лидеры каталога
Основное направление: Алмазная резка бетона, Демонтажные работы, Алмазное сверление отверстий. Резка и расширение дверных проемов,штробление...
Професійний ремонт та гідроізоляція покрівель Наші основні послуги: Гідроізоляція: Усунення протікань, обробка швів та повний захист від в...
ЯКІСТЬ - ЦЕ ВИКОНАННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ЗАДАЧІ АБО ПОСЛУГИ ПРАВИЛЬНО, НАВІТЬ КОЛИ НІХТО НЕ ПЕРЕВІРЯЄ!!! Якщо Ви вимагаєте від кого-небудь , щоб він...
Пропонуємо професійні послуги з перепланування квартир та приміщень Кладка газоблоку Кладка керамоблоку, цегли та інших матеріалів Зведення...
Комлесний ремонт під ключ! Професійні майстри! Гарантія якості! Команда профільних майстрів! Виконуємо всі види оздоблювальних робіт : Переп...
Закладываем прочный фундамент для счастливого будущего! Бетонная репутация! Железобетонное качество! Если строить, то с нами ! Пожизненная...
Бригада досвідчених монолітчиків з 2003р,виконує заливку монолітних плит перекриття,зі своєю опалубкой Бомбосховищ в приватному секторі Зали...
Компанія СтройГрандМетал пропонує широкий спектр будівельних послуг у Запоріжжі та Запорізькій області. Ми спеціалізуємося на якісному будів...