Строительные тендеры и заказы на ремонт

Всего найдено 180097 тендеров.
×
Продажа остатков после ремонта
№195456
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібно нанести декоративну штукатурку по вапняно-цементний штукатурці Baumit climawhite. 4 кімнати загальною площею стін 400 кв.м.
год назад
Бюджет до 120 000 грн
№195453
Авто-перевод Показать оригинал
Одна плита 30м*12м. устройство монолитного пола со шлифованием
год назад
Бюджет до 100 000 грн
360м2 бетонна підлога
№195452
Авто-перевод Показать оригинал
100м2, чистка старої фарби, фарбування в 2 шари
год назад
Бюджет до 9 000 грн
№195451
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібно люди для вязки арматури, 400 мкв, 300х300 мм, дорога на вʼїзд в ангар
год назад
Бюджет до 7 000 грн
№195449
Авто-перевод Показать оригинал
Зібрати будинок з клеєного брусу 105 м.3, дах бітумна черепиця, шліфовка та фарбування стін, зп висока, подробиці при особистому спілкуванні
год назад
Бюджет до 400 000 грн
Будинок з клеєного брусу
№195448
Авто-перевод Показать оригинал
Після зняття старих шпалер в деяких місцях на стінах (орієнтовно 6 кв.м) відійшла стара штукатурка. Необхідно залатати ці прогалини на стіна...
год назад
Бюджет до 7 500 грн
№195447
Авто-перевод Показать оригинал
Машинна штукатурка гіпсова, наш матеріал. 9000 м2 140 грн/м2 Багатоповерхівка
год назад
Бюджет до 1 260 000 грн
№195444
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібно змонтувати стелю з ГКЛ у квартирі. Обов язкова наявність інструменту. Ціна договірна. Проект скину в месенджер.
год назад
Бюджет до 30 000 грн
№194860
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібно виконати ремонт трьох смарт квартир в місті Гостомель. Квартири в новобудові. Житло можу надати. Ціни договірні. Наразі потрібні на...
год назад
Бюджет до 100 000 грн
№195443
Авто-перевод Показать оригинал
Кладка лицьової цегли 60 м3
год назад
Бюджет до 200 000 грн
№195438
Стени газоблок от застройшика нужно нанести штукатурку по маячкам 150 грн за квадрат однокомнатная квартира до 40 квадратов по стенам до 120...
год назад
Бюджет до 18 000 грн
№195437
Необходимо сделать стену из гипса картона и пошпатлевать стены в финиш
год назад
Бюджет до 150 грн
Лидеры каталога
Будівельна компанія Панда Буд та бригади майстрів, виконує всі види внутрішніх та зовнішніх робіт, від економ та преміум класів. Також пропо...
виконуєм такі види робіт: влаштування підвісних стель; малярні роботи; монтаж гіпсокартонних конструкцій; укладання плитки; інші ремонтно-бу...
20 лет практики. Механизированная шпаклёвка стен и потолков, покраска, гпсокартонные работы, укладка плитки и другие. Работы производятся с...
Досвідчена команда будівельників виконає широкий перелік завдань у сфері будівництва. Підписуйся на наш Telegram і слідкуй за всіма нашими...