Строительные тендеры и заказы на ремонт

Всего найдено 180075 тендеров.
×
Продажа остатков после ремонта
№232849
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібні БРИГАДИ (6-8 чоловік) МОНТАЖНИКІВ для монтажу М/П Вікон та Укосів (сендвіч панелей) з Дніпропетровської та Запорізької області, які...
5 месяцев назад
Бюджет до 500 грн
№232847
Авто-перевод Показать оригинал
Треба зробити стелі та перегородки в багатоквартирному будинку до 2500м2. термін до 30.12. Можемо роздавати окремий обсяг під наявну кількі...
5 месяцев назад
Бюджет до 500 000 грн
№232846
Авто-перевод Показать оригинал
В офісній будівлі необхідно провести ремонтні роботи внутрішніх приміщень. Будівля 4 поверхів. Висота від підлоги до стелі по кожному поверх...
5 месяцев назад
Бюджет до 1 600 000 грн
№232844
Авто-перевод Показать оригинал
Замінити старний на новий щиток. протягнути кабелі для кухонноі техніки
5 месяцев назад
Бюджет до 25 000 грн
Встановлення нового щита та протяжка проводки
№232841
Авто-перевод Показать оригинал
Шпаклевка стен 20м2*130грн/м2=2600грн Шпаклевка и покраска стен по г/картону 124м2*220грн/м2=27280грн канташунс 34мп*40грн/мп=1360грн шпакле...
5 месяцев назад
Бюджет до 36 000 грн
№232839
Авто-перевод Показать оригинал
Привіт! Шуаємо майстрів на нівеліровку підлоги 55м2*160грн/м2=8800грн + вкладання плитки 55м2*350м2=19250грн
5 месяцев назад
Бюджет до 28 000 грн
№232838
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібно покласти на бетонну стяжку (машинна) на клей ліноліум.
5 месяцев назад
Бюджет до 15 000 грн
№232837
Авто-перевод Показать оригинал
Для роботи потрібно мати високу драбину. Площу роботи можу скинути в особисті повідомлення
5 месяцев назад
Бюджет до 2 000 грн
Обробка дерева від плісняви на внутрішній стороні даху Обробка дерева від плісняви на внутрішній стороні даху
№232836
Сделать 2 перестенка из газоблока 100*200*610
5 месяцев назад
Бюджет до 5 000 грн
№232732
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібно виконати ремонт в двох кімнатах та коридорі: Грунтовка стін Монтаж відкосів Штукатурка стін Поклейка обоїв Монтаж ламінату Монтаж...
5 месяцев назад
Бюджет до 150 000 грн
№232835
Авто-перевод Показать оригинал
Необхідний косметичний ремонт стін,площа приміщення по підлозі 35кв.м (підштукатурити, пофарбувати, трохи вирівняти в місці армопоясу під ар...
5 месяцев назад
Бюджет до 40 000 грн
Внутрішній ремонт житлового приміщення гаражу Внутрішній ремонт житлового приміщення гаражу
№232834
Авто-перевод Показать оригинал
Встановлення трипозиційного рубильника (I-0-II) в щиток, який дозволяє перемикати живлення квартири між мережею.
5 месяцев назад
Бюджет до 500 грн
Встановлення трипозиційного рубильника (I-0-II) в щиток
Лидеры каталога
Будівельна компанія Панда Буд та бригади майстрів, виконує всі види внутрішніх та зовнішніх робіт, від економ та преміум класів. Також пропо...