Строительные тендеры и заказы на ремонт

Всего найдено 179579 тендеров.
×
Продажа остатков после ремонта
№203218
Авто-перевод Показать оригинал
Паркан металевий , 40 м, ворота розпашні 4 м, хвіртка
год назад
Бюджет до 20 000 грн
№203217
Авто-перевод Показать оригинал
Будівельна компанія шукає робітників (різноробочих ) для встановлення тимчасового забору (профнастил по деревянній обрешітці) на будівельном...
год назад
Бюджет до 1 000 грн
№203215
Нужно снять старую штукатурку до кирпича и поштукатурить ванную комнату под плитку 2*1,5*2,7-(0,6*2)
год назад
Бюджет до 3 000 грн
№203214
Авто-перевод Показать оригинал
Шукаємо відповідального підрядника для виконання ремонту офісу. Договір - обов язковий. Безготівка з ПДВ. Необхідно виконати наступні види р...
год назад
Бюджет до 20 000 грн
№203213
Авто-перевод Показать оригинал
год назад
Бюджет до 25 000 грн
№203212
Авто-перевод Показать оригинал
Необхідно облаштування бетонного або цегляного фундаменту під електричний щиток. Креслення з розмірами в додатку. - Підготовка траншеї та ос...
год назад
Бюджет до 7 000 грн
№203210
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібен майстер для установки сходів на горище. Приклад сходів https://blagosvit.com.ua/uk/product/fakro-ltk-thermo-280-70x120/ тут або ці...
год назад
Бюджет до 4 000 грн
№203209
Авто-перевод Показать оригинал
Кладка цегли 1300 грн/м3. Проживання надаємо на обʼєкті. Обʼєм близько 1000 м3.
год назад
Бюджет до 1 300 000 грн
№203208
Пескоструй ангара, ґрунтовка и покраска. 220 грн/м2. Материал наш, все механизмы наши. Высота выполнений работ 26-28 метров. Объем 1200 м2.
год назад
Бюджет до 264 000 грн
№203207
Установка забора из металопрофиля, фундамент, цоколь, 14 погонных метров и 10 метров без фундамента(Николаевская область. С. Трихаты)
год назад
Бюджет до 200 грн
№203206
Авто-перевод Показать оригинал
год назад
Бюджет до 100 000 грн
Косметичний ремонт офісу на Якова Гніздовського 1 Косметичний ремонт офісу на Якова Гніздовського 1
№203204
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібно поклеїти обої на фарбовані стіни в квартирі + багети. Можливо освіжити стелю. В іншій кімнаті заробити тріщини на кутах.
год назад
Бюджет до 6 000 грн
Лидеры каталога
Професійний ремонт під ключ Повний цикл робіт від прокладання складних комунікацій до фінішного оздоблення. Самі керуємо закупівлями та лог...
Пропонуємо професійні послуги з перепланування квартир та приміщень Кладка газоблоку Кладка керамоблоку, цегли та інших матеріалів Зведення...
0958928189. Будівельна компанія, займаємося залізо-бетонними роботами, кладкою, кровлею,внутрішніми роботами. Також розробляємо проєкти. Буд...
МАЙСТЕРФІКС БУДІВНИЦТВО Будівництво будинків під ключ у Києві та області Фундаменти Кладка Дахи Фасади Благоустрій (гарантія + фіксація ціни...
✔ Укладання плитки будь-якої складності ✔ Ванна під ключ ✔ Акуратна робота та чистота після себе ✔ Допоможу з дизайном і матеріалами Працюю...