Строительные тендеры и заказы на ремонт

Всего найдено 179496 тендеров.
×
Продажа остатков после ремонта
№238441
Авто-перевод Показать оригинал
Утеплення фасаду піностиролом, під ключ, 3-й поверх, орієнтовна площа по утепленню 2-х балконів (еркер та балкон) - 19,5 кв м. з адекватною...
месяц назад
Бюджет до 35 000 грн
Утеплення фасаду пінопласт, під ключ Утеплення фасаду пінопласт, під ключ
№238362
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібна бригада Мулярів для будівництва нежитлового приміщення в м.Черкаси приміщення 72*12 метрів орієнтовний обєм кладки 500 м3. стіни 38...
месяц назад
Бюджет свыше 500 000 грн
№238440
Очистить стены и потолок от грибка, побелить стены и потолок, покрасить стены
месяц назад
Бюджет до 500 грн
№238439
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібно виконати покрівельні роботи: демонтаж профлисту, заміна обрешітки та монтаж пароізоляції, обрешітки, профлисту ,водостічних труб та...
месяц назад
Бюджет до 100 000 грн
Покрівельні роботи. Покрівельні роботи.
№238438
Очистить от грибка стены и потолок, побелить. Покрасить стены. Площадь потолка 125Х145 см.
месяц назад
Бюджет до 500 грн
№238437
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібно виконати комплекс фінішних робіт у двокімнатній квартирі. - монтаж ГКЛ на стелю ( два санвузли 10м2) - Влаштування ламінату 58 м2...
месяц назад
Бюджет до 75 000 грн
№238435
Авто-перевод Показать оригинал
На ділянку 10 соток потрібно підготувати ділянку до посіву газону. Посіяти газон і догляд газону.
месяц назад
Бюджет до 75 000 грн
Підготовка ділянки + посів газону+догляд Підготовка ділянки + посів газону+догляд
№238434
Авто-перевод Показать оригинал
Встановлення душової кабіни Doosh DO-CA-11 90x90 https://epicentrk.ua/ua/shop/dushova-kabina-doosh-do-ca-11-90x90.html
месяц назад
Бюджет до 4 500 грн
Встановлення душової кабіни Встановлення душової кабіни
№238433
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібен майстер для ремонту: підготовка підлоги під ламінат (вирівнювання) вирівнювання стін (під поклейку) Площа, ціна та деталі обговор...
месяц назад
Бюджет до 20 000 грн
№238431
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібно очистити квартіру від всякого хламу мебель і тд
месяц назад
Бюджет до 1 500 грн
№238430
Авто-перевод Показать оригинал
Добрий день! Потрібно 2 людини аби навести лад на ділянці після будівельників: погрузити сміття в мішки та відгрузити їх. Звертайтеся: тел:...
месяц назад
Бюджет до 5 000 грн
Потрібно навести лад на ділянці після будівельників Потрібно навести лад на ділянці після будівельників
№238429
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібно сьогодні - завтра пофарбувати стіни, 50м2, фактурним валиком 150грн/М2 Трц Форум
месяц назад
Бюджет до 7 500 грн
Лидеры каталога
Комплексный ремонт квартир под ключ на професcиональном уровне. Отдельно от комплекса беру в работу: Облицовка керамогранитом (размером до 1...
виконуєм такі види робіт: влаштування підвісних стель; малярні роботи; монтаж гіпсокартонних конструкцій; укладання плитки; інші ремонтно-бу...
ВИКОНУЄМО МОНТАЖ ПРОДАЖ РЕМОНТ ПІДВІСНИХ СТЕЛЬ Армстронг Грильято якісно та в найкоротші терміни. Якісний розрахунок, доставка будь-якої кіл...
Наша команда може зробити демонтаж якісно та швидко. Є інструмент, машина для вивезення сміття. Ціни не завищені, оскільки працюємо самі на...
-Коммерческие сметы (коммерческие предложения) -Сметы в АВК -Сметы на проектно-изыскательские работы (ПИР) -Расчет количества стройматериало...
Доброго дня, робимо демонтаж/монтаж вхідних дверей, міжкімнатних дверей, роздвижних дверей, дверей прихованого монтажу, скляних перегородок...
Выполняем высотные работы и утепление квартир в Кривом Роге. Основное направление герметизация межпанельных швов, устранение протечек, утепл...
0958928189. Будівельна компанія, займаємося залізо-бетонними роботами, кладкою, кровлею,внутрішніми роботами. Також розробляємо проєкти. Буд...
Комплексный ремонт квартир и отделка под ключ. Эконом, стандарт и премиум класса. Здравствуйте, меня зовут Александр стpоитeль c 13-ти лeтни...