Строительные тендеры и заказы на ремонт

Всего найдено 179531 тендеров.
×
Продажа остатков после ремонта
№237427
монтаж новой системы вентиляции в больнице
месяц назад
Бюджет свыше 500 000 грн
№237426
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібний підсобник для плиточника. Вся інформація по телефону
месяц назад
Бюджет до 500 грн
№237425
Авто-перевод Показать оригинал
Треба заармувати, прийняти бетон, затерти,нврізати шви, лак (повний комплекс) 5000м 2 промислових підлог
месяц назад
Бюджет свыше 500 000 грн
№237424
Авто-перевод Показать оригинал
Монтаж алюмінієвих перегородок . Заміри + монтаж.Кошторисний об єм -176 м2. Вартість -550 грн/м2.
месяц назад
Бюджет до 96 800 грн
№237423
Авто-перевод Показать оригинал
Для ремонту приміщення ліцею потрібна комплексна бригада. Всі види робіт та об єми - у вкладенні.
месяц назад
Бюджет до 875 012 грн
№237422
Авто-перевод Показать оригинал
Для укладання плитки в гаражі та на ганку потрібен кваліфікований плиточник.Домоволодіння знаходиться в Білогородській громаді,с.Гнатівка. І...
месяц назад
Бюджет до 119 379 грн
Плиточник. Плиточник.
№237420
Авто-перевод Показать оригинал
Раз нна тиждень покос підрізка прополка
месяц назад
Бюджет до 1 000 грн
№237419
Авто-перевод Показать оригинал
Копка траншеї під кабель Робочий графік з 8:00-17:00 Заробітна плата 1300 в день
месяц назад
Бюджет до 1 300 грн
№237418
Авто-перевод Показать оригинал
Є фундамент, сітка цільнозварна оцинкована, стійки з кутника і дах. (тобто каркас є). Розміри +\- 4х5м. Цікавлять фахівці які робили паркани...
месяц назад
Бюджет до 10 000 грн
№237416
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібна бригада будівельників спеціалістів для заливки стрічкового фундаменту 3,5 х4,5 висота 2,2 під хозбудівлю з погребом
месяц назад
Бюджет до 500 грн
Потрібно залити фундамент 3,5х4,5х2,2
№237415
Авто-перевод Показать оригинал
Необхідно виконати сантехнічні роботи в двохкімнатній квартирі в м. Обухів. Роботи по проведенню опалення, водопостачання та каналізації. Ва...
месяц назад
Бюджет до 4 000 грн
№237414
Авто-перевод Показать оригинал
Потрібен зварювальник для виготовлення та монтажу перил та підступнів на сходи. обʼєкт с.Рославичи
месяц назад
Бюджет до 5 000 грн