Про проект Rabotniki.UA

Наша історія

Проект Rabotniki.UA був створений в 2013 році під торговою маркою всі працівники і дуже швидко став найвідомішим і популярним сайтом серед будівельників і замовників України. Вже до кінця першого року діяльності сайту, наша база будівельників досягла 5 тисяч осіб і продовжувала стрімко зростати. У період 2014 - 2015 р.наша команда займалася детальною оптимізацією функцій сайту для задоволення всіх технічних і організаційних потреб користувачів. Ми хотіли, щоб наш сервіс став дійсно найзручнішим і простим на ринку.

З 2015 року ми повільно і наполегливо нарощували нашу базу користувачів, не вдаючись до хитрощів і хитрощів. Наш команда хотіла, створити сайт зі справжньою і живою клієнтською базою, тому обраний нами шлях був довгим і складним, але в підсумку зараз всі майстри і будівельники на нашому сайті є активними і постійними користувачами.

У 2015 році проект ВсеРаботники став офіційним партнером мереж магазинів Епіцентр і нова лінія . Ми розробили перші в світі онлайн термінали пошуку майстрів і встановили їх в магазинах Епіцентру і нової лінії , що було названо ЗМІ найбільш інноваційним IT рішенням року в області рітейлу . Покупці магазинів отримали можливість шукати майстрів і перевіряти ціни на роботи прямо в торговому залі.

У травні 2019 року сайт всі працівники змінив торгову марку на Rabotniki.UA

У липні 2021 наша команда закінчила процес повної переробки сайту з використанням найсучасніших технологій. Ми проаналізували всі схожі проекти світу і реалізували все найкраще в новій версії сайту.


Наша місія

Наша мета, стати основним будівельним майданчиком України за всіма будівельними напрямками. Одне з основних завдань-допомогти замовникам і будівельникам знайти один одного без посередників. Завдання це вкрай складне, адже ми стоїмо на межі інтересів сторін. Ми хочемо, щоб майстри отримували гідну оплату своєї роботи і в той же час хочемо, щоб замовник міг оптимізувати свої витрати.

Наша команда

Без хорошої і згуртованої команди із загальним баченням майбутнього проекту, ми б не стали тим, ким ми є. Масштаби нашого проекту вимагають величезних трудовитрат, які не помітні простому користувачеві. Це праця багатьох модераторів з перевірки замовлень і майстрів, це просування проекту в соціальних і пошукових мережах. Популяризація сайту серед будівельників. Залучення нових замовлень. Технічна розробка нових послуг і можливостей. Боротьба з шахраями. Підтримка великої кількості користувачів.


Наші досягнення в цифрах

В даний час у нас більше 45 000 зареєстрованих майстрів з усієї України.
Нас відвідує близько мільйона жителів країни щомісяця.
На сайті опубліковано за п ять років більше 100 000 приватних замовлень на ремонт
Наші майстри розмістили більш 100 000 прайс листів на свої роботи
Ми є єдиним точним джерелом в Україні всіх розцінок на будівельні роботи.
Наш сайт надає цінову аналітику (прайси) більш ніж по 1000 різним видам робіт

Ми маємо величезну аудиторію у соціальній мережі Фейсбук (більше 100 000 передплатник)
Проект Rabotniki.UA зібрав більше 3000 активних майстрів у Вайбер групу професіоналів

Наші пріоритети

Ми орієнтовані на парність і порядність ведення бізнесу. Ми дуже лояльні до наших клієнтів. За 6 років роботи жоден наш користувач, що дотримується наші прості Правило, не був ущемлений або ображений. Ми намагаємося не залишати без уваги жодного звернення. На нашому сайті функціонує система онлайн підтримки та зв язку з модераторами.
У той же час ми жорстко і без компромісно боремося з шахраями, посередниками, аферистами і не порядними людьми, які під різними приводами намагаються використовувати сайт не за призначенням.

Окремо варто зауважити, що ми з першого дня контролюємо чесність відгуків на нашому сайті. Ми приймаємо і публікуємо відгук тільки коли на сто відсотків впевнені в тому, що роботи виконувалися і їх виконував, зазначений у відгуку, фахівець. Майже всі сайти в Інтернеті публікують відгуки без перевірки, щоб сайт виглядав великим і солідним . Ми теж пішли цим шляхом спочатку і через 6 місяців видалили 40 000 відгуків які.... майстри написали самі собі. Після цього ми стали приймати тільки перевірені відгуки.


Ми № 1

І це не перебільшення, в Україні у нас немає конкурентів на будівельному ринку, які могли похвалитися хоча б однією десятою наших досягнень. Наш успіх, це не дар і не випадковість, це результат чесної тривалої і важкої праці команди, адже ми почали наш проект повністю з нуля . За п ять років ми нарахували понад 20 спроб створити сайт аналогічний нашому І всі вони виявилися не успішними, незважаючи на часом титанічну працю творців.


Кому ми не раді :-(

Наша мета: допомогти приватним майстрам і бригадам знайти роботу. Ми хочемо, щоб майстри спілкувалися на нашому сайті з замовниками, отримували чесні відгуки, публікували прайс листи. Ми хочемо, щоб на сайті кипіло життя . Нам не цікаві великі компанії , бригади по 200 чоловік , посередники в працевлаштуванні за кордон, торговці матеріалами і товарами. Для цього сегмента бізнесу існують інші сайти і тендерні майданчики.
Нам не потрібні посередники, постачальники замовленнями великого бізнесу, обдзвонювачі замовників, торговці матеріалами, вербувальники будівельників на висотки, посередники працевлаштування за кордон.Як з нами зв язатися

Як і на всіх популярних інтернет проектах, у нас працює online служба підтримки користувачів Написати адміністратору .
Ви можете зв язатися з адміністраторами сайту через форму зв язку на кожній сторінці. Перші п ять років ми надавали консультації по телефону, але на жаль сфера будівництва така, що нашим співробітникам доводилося приймати кожен день сотні дзвінків, що не відносяться безпосередньо до роботи сайту. Тому, при досягненні порога в 20 000 зареєстрованих будівельників, ми були змушені повністю перейти на систему письмової online підтримки.


Контакт для преси та PR: info (собачка)rabotniki.ua

Контакт з питань реклами: reklama (собачка)rabotniki.ua

Кореспонденція: 02000, Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11 БЦ Нова

Служба підтримки