Виписка основних правил користування сайтом "Rabotniki.UA"

Наша мета: допомогти приватним майстрам і бригадам знайти роботу.

Ми хочемо, щоб майстри спілкувалися на сайті з замовниками, отримували чесні відгуки, публікували прайс листи.

Нам не цікаві великі компанії, бригади по 200 чоловік , торговці матеріалами і товарами. Для цього сегмента є інші сайти і тендерні майданчики.

99% наших майстрів спілкуються із замовниками через особисті повідомлення і переглядають не більше 20 номерів телефонів замовників на тиждень. Це наша статистика за 5 років роботи. З тими, хто дивиться багато номерів ми припиняємо співпрацю в односторонньому порядку з поверненням грошових коштів в повному обсязі або відмовляємо в можливості купити PRO пакет, тому що нам не потрібні посередники, постачальники замовленнями великого бізнесу, обдзвонювачі замовників, торговці матеріалами.

rules5-r500x500.png

Виписка з Повних Правил користування сайтом Rabotniki.UA

2.1 Правила для замовника
2.1.1 у розділі тендери дозволяється публікувати тільки замовлення на будівельні та ремонтні послуги в Україні.
2.1.2 забороняються образи, приниження співрозмовника в коментарях і особистих повідомленнях.
2.1.3 забороняється розміщення тендерів, оголошень і розсилка особистих повідомлень будівельникам посередниками. До посередників віднесені:
- менеджери з персоналу
- вербувальники робітників і майстрів
- люди шукають майстрів / фахівців до себе в компанію (бригаду)
- оптові замовники на масштабні роботи (висотне будівництво, промислове (заводи) і т. д.)
- посередники для працевлаштування за кордон
- посередники, які публікують чужі замовлення, за відсоток або оплату
2.1.4 будь-який користувач може переглянути тільки один номер телефону майстра на добу, при цьому особисті повідомлення майстру не обмежені. Даний ліміт введений у зв язку з постійними спробами використовувати нашу базу даних для рекламних цілей.
2.1.5 забороняється будь-яка рекламна активність в особистих повідомлення (у вигляді інформаційної розсилки або продажу послуг), тендерах, коментарях. Адміністрація сайту має частковий доступ до листування між замовниками і будівельниками і контролює дотримання Правил.
2.1.6 забороняється залишати фіктивні відгуки про роботу майстра, а також нічим не підтверджені, суб єктивні відгуки не стосуються роботи ( наприклад: ціни занадто високі, не відповів на дзвінок, чув, щось погане про нього, проявив мало ввічливості ітд)
2.1.7 забороняється повторно дублювати та публікувати одні й ті ж замовлення з іншим формулюванням.


2.2 Правила для виконавців (будівельників, майстрів, бригад, компаній і т. п.)
2.2.1. Забороняється Реєстрація компаній за іншими видами діяльності. Тільки будівництво та ремонт.
2.2.2. Забороняються образи, приниження співрозмовника в коментарях і особистих повідомленнях.
2.2.3. Забороняється публікація не тематичних фотографій і матеріалів.
2.2.4. Забороняється публікація, завідомо невірних цін на роботи.
2.2.5. Забороняється реєстрація фіктивних акаунтів, створення фальшивих облікових записів (заборонено видавати себе за будівельника, майстра, бригаду, компанію і т.д., не будучи таким; вказувати фіктивні та/або чужі контактні дані (не існуючі E-mail, не працюючі телефони або телефони не будівельників і т. п.).
2.2.6. Забороняється вказувати види робіт, якими ви не займаєтеся.
2.2.7. Забороняється будь-яка рекламна активність в особистих повідомлення (у вигляді СПАМ розсилки або продажу не своїх будівельних послуг), тендерах, коментарях. Адміністрація сайту має доступ до листування між замовниками і будівельниками і контролює дотримання Правил.
2.2.8. Забороняється розсилати рекламу замовникам на телефон або займатися рекламним обдзвоном. При перевищенні середньої норми перегляду контактів замовників за добу (10-15 переглядів), можливість переглядати номери тимчасово блокується.
2.2.9. Забороняється відповідати на тендери не по суті, зокрема, рекламними та однотипними повідомленнями.
2.2.10. Категорично забороняється перепублікація або копіювання тендерів (замовлень) для передачі третім особам, а також копіювання будь-якої інформації з нашого сайту. Вся інформація відразу після появи на сайті стає нашою інтелектуальною власністю, а номери замовників є, охоронюваними законом персональними даними.
2.2.11. Наявність PRO-аккаунта не дає права порушувати Правила нашого сайту. У випадки виявлення таких фактів, PRO-аккаунт буде анульований, а кошти, що залишилися не повертаються.
2.2.12. Забороняється надання доступу до свого PRO-аккаунту іншим майстрам або компаніям, а також філіям в інших містах. Тобто ситуація ми купили один аккаунт на 50 бригад по всій країні є порушенням наших Правил.
2.2.13. Забороняється повторна реєстрація заблокованого раніше користувача під іншим ім ям. Такі акаунти блокується без попередження, а оплачені кошти не повертаються.
2.2.14 забороняється відправка особистих повідомлень замовникам із зазначенням чужих номерів телефонів. Дозволяється відправляти тільки свій підтверджений номер.
2.2.15 забороняється в назві бригади або майстра вказувати номери телефонів, адреси сайтів, використовувати рекламні фрази. Також заборонені слова, які можуть ввести в оману користувачів: адміністратор, Адмін, ВсеРаботники ітд
2.2.16. Рішення про блокування аккаунта може бути прийнято адміністрацією в односторонньому порядку без будь-яких пояснень.

Ми завжди раді допомагати чесним людям, але активно боремося з аферистами, шахраями і порушниками Правил нашого сайту і не вступаємо з ними в діалог.

Нагадуємо, що, реєструючись на сайті, ви погоджуєтеся з нашими Правилами .

Служба підтримки