Вікна та двері у м. Запоріжжя

×
Запоріжжя
Будівельників: 11 741
Всього цін: 1 819
Будівельників: 7 707
Всього цін: 3 436
Інші міста

Ремонт проводять кожні 5-7 років, або ж частіше, якщо цього вимагає стан житла. Інформація актуальна на 2023 г. Заміна вікон і дверей проходить куди рідше. Вхідні двері змінюють раз в 10-11 років, оскільки, як правило, їх вибирають дуже міцні і якісні, міжкімнатні двері можуть змінюватися в залежності від того - чи підходять вони до вашого нового ремонту, або від їх стану. Вікна змінюють при капітальному ремонті будинку або по закінченню їх експлуатаційного терміну.

Здійснювати заміну вікон і дверей вкрай складно, адже в процесі можна пошкодити конструкцію, віконний або дверний отвір, і навіть себе. Якщо у вас немає досвіду і ви не знаєте, як правильно це робити - краще довірте процес заміни вікон і дверей професійним майстрам. Знайти їх можна на сайті "працівники".

Як відбувається монтаж вікон і дверей?

Процедура монтажу вікон і дверей практично однакова, складається з декількох етапів, які потрібно по черзі виконувати. Монтаж вікон і дверей може виконуватися як заміна старих віконних/дверних конструкцій на нові, або ж як установка їх в тільки що побудований будинок.

Установка вікон і дверей включає такі етапи:

На етапі вимірів необхідно приділити увагу всім елементам віконного або дверного отвору – поміняти ширину підвіконня, укосу і отвору, довжину підвіконня і висоту отвору. Демонтаж старої конструкції потрібно проводити перед самим монтажем, часто старі конструкції викидаються, тому ви можете вміло розпилювати раму і проводити демонтаж так, щоб було зручно вам, не боячись пошкодити конструкцію. Спочатку потрібно прибрати термоізоляцію і ущільнювач, після цього почистити укоси від штукатурки за допомогою перфоратора. Після цього зробити демонтаж підвіконня і прибрати віконну конструкцію.

Підготовчі роботи складаються з підготовки всіх інструментів для монтажу і зачистки віконного отвору. Монтаж нового вікна не займає багато часу, досвідчені професіонали швидко виконають цю процедуру. 

Установка пластикових вікон і дверей: вартість

Зима вже близько, а ви не встигли поміняти вікна або двері? Тоді швидше замовляйте цю послугу у фахівців на нашому сайті. Вони швидко і якісно виконають заміну віконних або дверних конструкцій, допоможуть з вибором якісних склопакетів, а також здійснять всі необхідні процедури щодо поліпшення вигляду віконного отвору (встановлять підвіконня, затруть укоси).  Також вони представляють послугу»двері на замовлення".

Із запропонованого вам списку майстрів виберіть одного або декількох. Щоб визначиться з вибором виконавця, на сайті ви можете переглянути приклади його робіт (зверніть увагу на те, щоб вони були з реальними фото), прочитати відгуки і знайти всю необхідну контактну інформацію. Також зверніть увагу на вартість послуги, пам'ятайте, що занадто низьку вартість вказують майстри без досвіду, а за високою вартістю не завжди може бути професіоналізм і якість.

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки