Проект дизайну ландшафту з візуалізацією за м2 у м. Троїцьке

×
Троїцьке
Майстер богдан михальчук PRO
Майстер Рейтинг: 41 з 80
Київ (Може приїхати в м. Троїцьке)
10
грн / м²
Вказано на
15.05.2018
Компанія Архитектурная студия Goreckiy Architects
Компанія Рейтинг: 33 з 80
Дніпро (Може приїхати в м. Троїцьке)
100
грн / м²
Вказано на
12.01.2016

Раніше всі ландшафтні роботи у дворі закінчувалися витяганням бур'янів і висадкою квітів в шини з-під машин, але часи змінюються. Информация актуальна на 2021 г. Останнім часом стало модним наймати дизайнерів не тільки для інтер'єру будинку, але і присадибної ділянки або двору. Професійний дизайнер допоможе перетворити двір і присадибну ділянку в справжнє творіння мистецтва, зробити його естетично красивим і доглянутим.

Щоб ваш двір виглядав красиво і не виділявся із загальної картину, слід довірити проектування ландшафтного дизайну справжнім професіоналам. При цьому, якщо потрібно якісний ландшафтний дизайн, проект візуалізація проводиться обов'язково, а його вартість залежить від:

Чи Реально розробити дизайн проект ландшафту самому?

Зараз в інтернеті можна знайти безліч відеоуроків по тому, як прикрасити свій двір, красиво висадити квіти і т. д. але кваліфіковані дизайнери допоможуть втілити в життя навіть найсміливіші ідеї, включаючи Міні-водоспад або маленький ставок прямо у дворі! Також популярністю користуються стильні альпійські гірки.

Висаджувати квіти та інші декоративні рослини може трохи кожен, але підібрати колірну і розмірну гамму рослин, яка буде органічно вписуватися в загальний екстер'єр і красиво гармоніювати під силу тільки справжнім профі! При виборі рослин дизайнер повинен вивчити тип грунтів на ділянці, наявність протягів і ступінь освітленості. Завдяки цьому, всі елементи ландшафту зможуть максимально адаптуватися до мікроклімату двору. 

Також проект ландшафтного дизайн ділянки включає в себе вибір вуличного освітлення, яке не менш важливо, ніж рослини і підбір декоративних каменів. У вартість послуг ландшафтного дизайнера входить:

  1. Проектування інженерних комунікацій;
  2. Розмітка джерел освітлення;
  3. Розробка 3d-моделі;
  4. Підбір рослин та інших елементів;

Ландшафтний дизайн проект від справжніх профі!

Мрієте зробити свою присадибну ділянку красивим і стильним? Дизайнери з сайту "всі працівники" допоможуть втілити в життя будь-які ідеї і мрії! Зі списку запропонованих кандидатів досить вибрати найбільш підходящого. При виборі орієнтуйтеся на:

Перед початком співпраці радимо обговорити всі нюанси, а також уточнити повну вартість, час виконання і кількість матеріалу для роботи.

Служба підтримки