Будівельні тендери та замовлення на ремонт

Всього знайдено 179383 тендерів.
×
Продаж залишків після ремонту
Ми запустили новий розділ сайту Materialy.com.ua для продажу залишків матеріалів після ремонту. Сподіваємося Вам сподобається :-) https://www.materialy.ua
№229845
Вітаю потрібно залити фундамент на будинок 100м2 в подальшому будівництво коробки повністю будівництво треба виконати до зими
6 місяців тому
Бюджет до 200 000 грн
№229841
Потрібно винести всі речі в смітник від квартирантів, підготувати квартиру під прибирання
6 місяців тому
Бюджет до 1 000 грн
№229840
Авто-переклад Показати оригінал
Установка уже приобретённых механизмов ,на готовые ворота,подводы электричества + раводка по местам установки всех необходимых компонентов,...
6 місяців тому
Бюджет до 5 000 грн
Установка механизмов на распашные ворота Установка механизмов на распашные ворота
№229839
Авто-переклад Показати оригінал
На ближайшее время нужен мастер(или бригада) для обшивки большой лестницы гипсокартоном, с шпаклевкой и покраской, и застелить ковролином. Т...
6 місяців тому
Бюджет до 50 000 грн
Обшивка металической лестницы гипсокартоном, с последующей шпаклевкой Обшивка металической лестницы гипсокартоном, с последующей шпаклевкой
№229838
Дев яти поверховий будинок Кладка газоблок 15-18 кв.м Кахель стіни 24 кв.м Кахель підлога 5 кв.м Стяжка підлога 5 кв.м Штукатурка стін 10 кв...
6 місяців тому
Бюджет до 45 000 грн
№229835
Маю готовий домокомплект який треба змонтувати згідно деталізовані на готовий фундамент
6 місяців тому
Бюджет до 200 000 грн
№229831
Шукаю уважного й акуратного майстра, який зробить косметичне оновлення без зайвих робіт. Потрібно якісно, чисто та в межах погодженого обсяг...
6 місяців тому
Бюджет до 18 000 грн
Косметичний ремонт ванної кімнати та санвузла (без плитки) Косметичний ремонт ванної кімнати та санвузла (без плитки)
№229829
Авто-переклад Показати оригінал
Укладка рубероида крыша 870м2 (Киев) Мы застройщики В поиске без посредников Нужно в два слоя рубероид постелить на бетонную основу, площадь...
6 місяців тому
Бюджет до 150 000 грн
№229739
Телефон для зв язку: *** (Viber/Telegram/дзвінки) Потрібно срочно
6 місяців тому
Бюджет понад 500 000 грн
№229827
Потрібен різноробочий працівник на будівництво, об єкт знаходиться в Києві(р-н метро Берестейська), графік роботи 8:00-18:00, оплата на стар...
6 місяців тому
Бюджет до 1 700 грн
№229826
демонтаж маяків, зароблення штроб після демонтажу маяків, демонтаж одного кута на кухні, щоб поставити штукатурний кут і зробити гарного і р...
6 місяців тому
Бюджет до 500 грн
№229825
потрібно вкласти плитку на підлогу 12 кВ м, стяжка зроблена. бюджет до 1000 грн/кв м
6 місяців тому
Бюджет до 12 000 грн
Лідери каталогу
Наша команда може зробити демонтаж якісно та швидко. Є інструмент, машина для вивезення сміття. Ціни не завищені, оскільки працюємо самі на...
Поставки товарного бетону та розчинів на обєкти в Києві та Київській області. Подача бетононасосу (стріла,стаціонар)
Пропонує якісно і не дорого послуги з будівництва та ремонту приватних, багатоквартирних, адміністративних споруд, будинків і квартир. Крома...
- Відповідальність. - Якість. - Помірні ціни.
Бригада досвідчених монолітчиків з 2003р,виконує заливку монолітних плит перекриття,зі своєю опалубкой Бомбосховищ в приватному секторі Зали...
Проект, монтаж та сервіс - опалення, водопостачання, вентиляция, теплові насоси, фотовольтайка, геліоколектори, розумний будинок та багато щ...
Ми RemStudio, команда досвідчених майстрів, яка виконує ремонти будь-якої складності. Надаємо повний спектр послуг від дизайн-проєкту до реа...
Комплексный ремонт квартир под ключ на професcиональном уровне. Отдельно от комплекса беру в работу: Облицовка керамогранитом (размером до 1...
🏡Механізована штукатурка під ключ недорого🏦 (ВІД 200 КВ.М) Виконуємо штукатурку стін машинним способом. Професійне обладнання, вигідні ціни...
Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки