Бурові роботи

Вибрати...
Будівельників: 2 201
Всього цін: 265
Будівельників: 867
Всього цін: 150
Будівельників: 674
Всього цін: 0
Інші міста

Бурові роботи. Інформація актуальна на 2024 г. Ціна і основні нюанси

Сучасне будівництво дуже часто вдається до послуг професіоналів-буровиків. Буріння, в цілому - це цілий комплекс дій, спрямований на буріння свердловин експлуатаційного, інженерного, будівельного та геологічного призначення.

Буріння свердловин потрібно для:

Розцінки на буріння повністю залежать від складності робіт в комплексі — включаючи підготовчі роботи, транспортування обладнання та використання бурових установок високої потужності, що вимагають монтаж додаткових технологічних вузлів. Крім процесу буріння, цей вид інженерних робіт включає підготовчі роботи. Дуже часто, майстри з буріння бачать необхідність у зведенні додаткових будівель (особливо, це стосується зведення монументальних будівель і буріння свердловин геологічного призначення — буріння повинно бути безперервним, протягом декількох діб, тому бригаді обслуговуючих техніку робітників потрібно десь відпочивати і обідати). Також, при бурінні потрібне з'єднання з енергомережею, що має на увазі монтаж додаткового технічного обладнання та освітлення.

У разі буріння свердловин великої глибини, буріння відрізняється циклічністю. Сам процес при цьому технологічно складний-розбиття твердих порід чергується з регулярною заміною бурильних колон і очищенням стовбурів бурильної установки за допомогою пневмосистем.

Основні методи буріння

Всі види буріння можна умовно розділити на три основних види — це механічне, фізичне і ручне буріння. У свою чергу, в залежності від використовуваного обладнання, буріння ділиться на:

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки