Ліфти та ескалатори у м. Київ

×
Київ

Будівельники виконують ліфти та ескалатори

Київ
Зареєстрований 6 років тому Був на сайті 4 дні тому
Образование ПГС
Київ
Зареєстрований 8 років тому Був на сайті місяць тому
Добрый день Всем. Наша компания занимается строительством домов по Немецким и Американским технологиям. В нашей команде опытные строители которые получили опыт в Европе и Америке. Строительство каменн... Докладніше
Київ
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті рік тому
Виконуємо всі типи будівельних робіт,якість100%,охайність,без поганих звичок.
Київ
Зареєстрований 8 місяців тому Був на сайті 22 години тому
Електромонтаж
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті 9 місяців тому
Нужен мужчина с ровными руками ? Собрать мебель , поченить електрику в доме или что-то серьезное ? Звоните зделаю максимально быстро и качественно...... Докладніше
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
ООО Скайлифт занимается продажей, монтажом и обслуживанием лифтов с 2013 года. В тесном партнерском сотрудничестве с лидерами европейского рынка лифтов мы предлагаем установку всего спектра продукции:... Докладніше
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
Канатно-стропальная продукция, Канаты для кранов, лифтов. Изготовливаем разнообразные стропы для подъема грузов. Обращайтесь: Бутенко Алексей. alex@tk-metiz.com.ua *** ***... Докладніше
Київ
Зареєстрований 7 місяців тому Був на сайті 4 місяці тому
Ремонт квартир под ключ.
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
Внутренние и наружные работы
Київ
Зареєстрований 4 місяці тому Був на сайті 4 місяці тому
......
Вишгород (Може приїхати в м. Київ)
Зареєстрований 15 днів тому Був на сайті день тому
Поритгеасмьбщг тт
Васильків (Може приїхати в м. Київ)
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
Усунемо вашу електричну проблему. Безкоштовна діагностика. Найнижчі ціни, так як працюю без посередників. Гарантія якості. Без вихідних і свят, телефонуйте в будь-який час. Проводжу ремонт: - побутово... Докладніше

Ліфти та ескалатори – зручні сучасні механізми, які виконують функцію переміщення людей, вантажів. Інформація актуальна на 2022 г. Сьогодні всі багатоповерхові житлові будинки оснащені ліфтами, так само як і офісні або виробничі будівлі. Ескалатори набули широкого поширення в торгових, розважальних центрах, спортивних, адміністративних комплексах, метро. З технічної точки зору ліфти і ЕСКАЛАТОРИ – складні механізми, що вимагають професійного підходу при монтажі або техобслуговуванні.

Обслуговування ліфтів

Від якості сервісного обслуговування механізмів залежить безпека і надійність їх функціонування. На нашому сайті розміщені пропозиції від фахівців з монтажу та обслуговування ліфтів і ескалаторів. Зареєстровані у нас майстри досвідчені, з потрібною кваліфікацією.

Перегляд профілів виконавців дозволить замовнику отримати інформацію. Там розміщені резюме, прайс-листи, портфоліо виконаних замовлень, оцінки, рекомендації від колишніх клієнтів. Вся інформація регулярно перевіряється і оновлюється.

Наші електромеханіки по ліфтах виконають монтаж і обслуговування, дотримуючись техніки безпеки.

Увага: обслуговування ліфта може виконуватися в різних формах: повне техобслуговування, повне з додатковими вимогами, експрес-послуги. За часом техобслуговування може бути цілодобовим, помісячним, щоквартальним, одноразовим.

Обслуговування ліфтів електромеханіками включає в себе:

Вартість установки і обслуговування ліфта залежить від типу і моделі обладнання, кількості послуг, особливостей приміщення, термінів виконання замовлення. Орієнтовні ціни можна дізнатися, відкривши закладку "прайс-листи" в профілях електромеханіків.

Монтаж ескалаторів

Ескалатор-оптимальний спосіб переміщення в місцях з великими скупченнями людей. Особливо, якщо при собі є додаткова ноша, Дитячі коляски і т. д.

Довідка: приміщення з ескалаторами повинні відповідати спеціально розробленим нормам, а установку виконують відповідно до технічного завдання і правил безпеки.

Послідовність монтажу:

Кожна модель ескалатора влаштована по-різному, і це потрібно враховувати при установці. Техобслуговування включає в себе планові огляди та ремонт (при необхідності). Регулярне техобслуговування-гарантія безперебійної роботи обладнання.

Кошторис замовлення узгоджується між замовником і виконавцем. Майстер складе Кошторис тільки після виїзду на об'єкт і його огляду. На послуги монтажу та техобслуговування надається гарантія.

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки