Пожежні сигналізації

Вибрати...
Види робіт та діапазон цін

Будівельники виконують пожежні сигналізації

Київ
Зареєстрований 7 років тому Був на сайті день тому
Выполняем электромонтажные работы ПОД КЛЮЧ, занимаемся автоматизацией инженерных сетей, энергосберегающими технологиями, автономным и резервным электроснабжением. Используя инновационные технологии, м... Докладніше
Дніпро
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті день тому
Компания Лан Терм специализируется в сфере Тепловых и Водопроводных решений энергоэффективного оборудования: Тепловые насосы, Котлы, Системы отопления, Солнечные коллектора, Солнечные панели, Счётчики... Докладніше
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті 2 дні тому
Работаю качествено не дорого
Київ
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті 4 години тому
Установка и подключение розеток и выключателей 50 грн / шт Установка люстры 300 грн / шт Монтаж светильника настенного, бра 150 грн / шт.... Докладніше
Київ
Зареєстрований рік тому Зараз на сайті
Монтаж електро проводкі різної складносьті за розумними цінами Монтаж електро проводкі, в штробах, гофрі... сборка щитів, будь якої складності. Монтаж грозозащити,Монтаж контура заземлення. Установка... Докладніше
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті день тому
Комплексная инжиниринговая компания
Одеса
Зареєстрований 3 роки тому Був на сайті день тому
Качественно выполняю любые виды электромонтажных работ всей сложности.... установка систем безопасности: -видеонаблюдение -охранная сигнализация -домофония -системы контроля и управления доступом... Докладніше
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті 5 годин тому
Более 20 лет опыта
Київ
Зареєстрований 22 дні тому Був на сайті 4 години тому
ООО КСП ГРУПП , основная цель деятельности - выполнение работ и услуг в области построения инженерных систем.
Київ
Зареєстрований 3 місяці тому Був на сайті 3 години тому
ОПС, СКС, Відеоспостереження. Монтаж/наладка
Житомир
Зареєстрований 20 днів тому Був на сайті 17 годин тому
Здраствуйте, занимаюсь профессиональныйм электромонтажом. Есть весь необходимый проф. инструмент. Даю гарантию на выполненую работу 10 лет. Большой обыт работы в даной сфере. Есть личный автомобиль... Докладніше
Київ
Зареєстрований 2 місяці тому Був на сайті 2 дні тому
Монтаж систем безопасности, електромонтаж

Пожежа-досить небезпечне явище, яке може не тільки знищити майно, а й бути загрозою для життя людей. Інформація актуальна на 2021 г. Його причиною може стати навіть невелике замикання електрики. Щоб убезпечити себе від наслідків загоряння, фахівці радять виконати установку пожежної сигналізації як в будинках і квартирах, так і в громадських і виробничих приміщеннях.

Пристрій і функції системи

Більшість фірм, які можна знайти на сайті rabotniki.ua, пропонують комплекс послуг з підключення пожежної сигналізації та подальшим її обслуговуванням. Так як кожне замовлення індивідуальне, то фахівці виїжджають на об'єкт, оглядають його і тільки після цього складають проект, враховуючи всі побажання замовника. Адже від правильного підбору елементів всієї системи залежить її ступінь надійності.

Основні складові пожежної сигналізації:

- датчики, які можуть реагувати на дим, вогонь і підвищення температури;

- прилади прийому і контролю сигналів, що виходять з датчиків;

- ліній передачі даних;

- центру перетворення і обробки сигналів.

Залежно від їх підбору і з'єднання залежить ціна роботи майстра.

Якщо ви все ще замислюєтеся про те, чи варто встановлювати Протипожежний захист, то потурбуйтеся в першу чергу про свою безпеку. Адже вона виконує такі основні функції:

- реагує на вогнище загоряння і задимлення;

- передає попереджувальні сигнали власникам або охороні;

- сигналізує на пульт управління обслуговуючої фірми;

- задіє джерела пожежогасіння.

Всі ці дії допоможуть уникнути плачевних наслідків пожежі, особливо якщо на обслуговування системи пожежної сигналізації укладено договір зі спецфірмою.

Вибір таких систем досить великий. Тому фахівці, які будуть проводити монтаж протипожежного захисту, порадять і допоможуть з вибором замовнику. Найбільш поширені категорії пожежних сигналізацій:

1.Пороговий. Їх датчики виставлені на певні "подразник": дим, вогонь, температуру. У разі якщо один з них досягає порога чутливості приладу, той спрацьовує.

2. Адресно-опитувальна. Принцип роботи-передача датчиком сигналу на пульт, який його обробляє, аналізує і реагує.

3. Адресно-аналогова. Спеціальна панель веде контроль за безпекою в приміщенні, а датчики служать тільки допоміжними елементами.

Крім того, велику роль на своєчасне реагування та усунення пожежі грає спосіб підключення пожежної сигналізації. Вони бувають:

- бездротові;

- проводовий;

- GSM.

Вартість послуг установки пожежної сигналізації

На нашому сайті rabotniki.ua ви знайдете докладні прайси на послуги підключення та обслуговування систем пожежної сигналізації від перевірених фахівців, які швидко і якісно виконають всі необхідні роботи. Основні розцінки на монтаж тієї чи іншої пожежної сигналізації включають в себе:

- використання спеціального обладнання;

- прокладка проводів;

- підключення системи;

- Налагодження та перевірка її роботи.

Щоб більш детально ознайомитися з навичками виконавців, загляньте в їх профілю. Там можна подивитися на фото приклади виконаних робіт майстра, який сподобався, почитати про нього відгуки замовників, знайти контактні дані для зв'язку. Телефонуйте, уточнюйте та замовляйте! Не варто економити на безпеці, адже найцінніше, що можна втратити під час пожежі – людське життя.

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки