Волога-один з факторів, який негативно впливає на будівлю і руйнує його. Інформація актуальна на 2025 г. Тому важливим етапом при проведенні будівельних робіт можна назвати гідроізоляцію стін, яку можна зробивши як зовні, так і всередині. Є кілька основних матеріалів, що використовуються в цьому випадку: бітум, руберойд і мастика.
Гідроізоляцію стін рулонний бітум виконують в основному зовні для захисту фундаменту і цоколя в грунті. Виготовлений він з картону, просоченого бітумом, тому ширина матеріалу дозволяє виконати всі роботи швидко. Основні якості бітуму:
- відштовхує вологу і не дозволяє її переміщенню по капілярах;
- стійкість до перепаду температур і ультрафіолетових променів;
- відмінне зчеплення з поверхнею;
- не дозволяє утворюватися цвілі і грибків.
При гідроізоляція для захисту стен з боку фундаменту від вогкості так само використовують руберойд. Це рулонний матеріал на основі будівельного картону, просоченого бітумною мастикою і скляною крихтою. Він володіє такими позитивними якостями:
- екологічний-створений на основі натуральних безпечних речовин;
- не пропускає вологу, через тягучість складу матеріалу;
- невелика вага - не несе навантаження на конструкції;
- здатність до самонаклеиванию.
Крім того, що руберойд використовують для захисту стен від вологи, його успішно застосовують і для гідроізоляція покрівля.
Є два варіанти з нанесення гідроізоляція на стіна рулонний бітум і руберойд:
1. Вертикальний-служить захистом від вологи, яка проникає збоку. Кріпитися на поверхню, змащену мастикою, і передбачає нахлести в 10 см.клеїться в кілька шарів.
2. Горизонтальний-захищає від проникнення вологи знизу. Матеріал кріпитися на подушку фундаменту за допомогою бітумної мастики, загортається вгору і приклеюється.
Ще одним досить поширеним методом в Одеса гідроізоляції стін можна назвати обмазувальний. Його застосовують не тільки для зовнішньої, але і внутрішнього захисту поверхонь від впливу води. В цьому випадку використовуються мастики на основі бітуму або каучуку, які наносяться декількома шарами на поверхню з перервою на висихання. Всі мастики повинні відповідати таким вимогам:
- довговічність;
- водонепроникність;
- стійкість до механічних і хімічних пошкоджень;
- еластичність;
- стійкість до перепаду температур.
Процес нанесення обмазувальної гідроізоляції на стіна чи не складний і полягає в дотриманні декількох правил:
- наносимо шар мастики в 2 см на поверхню;
- промазуємо добре стики;
- даємо просохнути 6 годин.
Після цього повторюємо процедуру стільки разів, скільки шарів планується нанести.
Запам'ятайте! Мінімальний шар наноситься мастики не повинен бути менше 4 мм.
Вартість робіт по гідроізоляції стін в Одеса і області в прайс-листі виставлена в м2 і залежить від виду матеріалу, яким вона виконується. На ціну також впливають:
- складність робіт;
- поверхня, на яку наноситься матеріал;
- спосіб нанесення і обсяг робіт;
- територіальна віддаленість.
На нашому сайті ви знайдете пропозиції фахівців, які виконають гідроізоляцію стін будь-яким матеріалом і будь-якої складності за доступними цінами. Вони допоможуть з підбором і покупкою необхідного матеріалу, його доставкою. На всі послуги надається гарантія.
Середня ціна 195 грн/м² на основі прайс-листів від 12 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: