Виготовлення дверей з дерева (до 200х90) у м. Берислав

×
Берислав
Розраховано на 29.05.2022
Мінімальна ціна
9000 грн / шт.
Середньоринкова ціна
9320 грн / шт.
Максимальна ціна
10000 грн / шт.
Майстер Валентин Пипаш PRO
Майстер Рейтинг: 51 з 80
Бровари (Може приїхати в м. Берислав)
5000
грн / шт.
Вказано на
20.04.2017
Компанія Retail Furniture (торговое оборудование)
Компанія Рейтинг: 46 з 80
Київ (Може приїхати в м. Берислав)
3500
грн / шт.
Вказано на
07.09.2015
Бригада Многострой
Бригада Рейтинг: 36 з 80
Кам'янське (Може приїхати в м. Берислав)
5200
грн / шт.
Вказано на
29.03.2018
Компанія DOOR IN
Компанія Рейтинг: 26 з 80
Вінниця (Може приїхати в м. Берислав)
3000
грн / шт.
Вказано на
04.01.2020

Дерев'яні двері


Двері з найбільш екологічного і благородного матеріалу не втрачають своєї актуальності. Інформація актуальна на 2022 г. Виготовлення двері з дерева все так же затребуване серед споживачів, незважаючи на різноманітність інших варіантів, і для цього є маса причин. Головною з них називають безпеку і натуральність, так як природа апріорі не створює матеріали, які могли б нашкодити людині. Крім цього, у дерев'яних дверей є й інші переваги, які також беруться до уваги.

1. Високий рівень зносостійкості при дбайливому ставленні. У деяких будинках донині збереглися міжкімнатні двері, які можна сміливо здавати в музей – так давно вони були встановлені. Але при цьому грамотна Реставрація цілком дозволила б цим дверям прослужити старим і новим господарям ще сотню років: таке добротне дверне полотно створювали на початку минулого століття.

2. Дерев'яні двері мають високі тепло - і звукоізоляційні властивості, але знову ж таки, тут важливо дотримуватися технологію установки і використовувати сучасні ущільнювачі, і результат перевершить всі очікування.

3. Необхідна обробка і правильний вибір породи дерева дозволить встановити двері в будь-якому приміщенні, включаючи кімнати з підвищеною вологістю. Так, наприклад, в корені неправильно застосовувати сосну для кухонь і ванних, так як цей м'який матеріал активно насичується вологою і сильно схильний до впливу грибка і цвілі. Зате дубові двері відмінно витримують вплив води і вважаються найміцнішими.

4. І один з найважливіших аргументів на користь дерев'яних дверей – це їх благородний зовнішній вигляд, який внесе нотку свіжості в будь-який традиційний інтер'єр.

Справедливості заради потрібно зауважити, що дерев'яні двері мають і свої недоліки, через які люди часто відмовляються від них, толком не розібравшись в ситуації. Багато порід деревини не витримують високу вологість і починають розбухати і тріскатися. Рішенням тут стане, як вже було сказано вище, вибір на користь сучасних просочень, які допомагають захистити дерев не тільки від вологи і перепадів температури, але і захистити їх від вогню та інших небезпек. Крім цього, дерев'яним дверям потрібен постійний догляд і дбайливе ставлення. Якщо двері була пофарбована, то раз в кілька років доведеться оновити покриття, попередньо здерши стару фарбу.

Збірка і монтаж дверей з дерева має свої нюанси, і основним з них вважається необхідність передбачити максимальний захист від впливу води, особливо, якщо двері встановлюються в санвузлі або кухні, а також у випадку з вхідними дверима. Вирішивши замовити виготовлення дверей з дерева, обов'язково зверніться до нашого сайту www.rabotniki.ua: тут ви знайдете досвідчених майстрів, які створять красиву і надійну дверну конструкцію для вашого будинку. 

Виготовлення дверей з дерева (до 200х90) - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Виготовлення дверей з дерева (до 200х90) у м. Берислав?

Середня ціна 9320 грн/шт. на основі прайс-листів від 4 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 9000 грн/шт.
  • Максимальна ціна 10000 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Виготовлення дверей з дерева (до 200х90) у м. Берислав?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Виготовлення дверей з дерева (до 200х90) у м. Берислав і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Виготовлення дверей з дерева (до 200х90) у м. Берислав?
Даний вид послуги пропонують 4 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 1 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Виготовлення дверей з дерева (до 200х90) у м. Берислав"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Виготовлення дверей з дерева (до 200х90) у м. Берислав від 29.05.2022 р
Служба підтримки