Копка колодязів у м. Троїцьке

×
Троїцьке
Розраховано на 28.01.2021
Мінімальна ціна
450 грн / м.куб.
Середньоринкова ціна
510 грн / м.куб.
Максимальна ціна
600 грн / м.куб.
Бригада Міщенко
Бригада Рейтинг: 48 з 80
Київ (Може приїхати в м. Троїцьке)
600
грн / м.куб.
Вказано на
27.05.2020
Бригада Многострой
Бригада Рейтинг: 35 з 80
Кам'янське (Може приїхати в м. Троїцьке)
245
грн / м.куб.
Вказано на
30.03.2018
Майстер Геннадій Василенко
Майстер Рейтинг: 28 з 80
Чернігів (Може приїхати в м. Троїцьке)
600
грн / м.куб.
Вказано на
01.03.2020

Копка колодязів

Дуже часто на дачних ділянках або приватних будинках в селах спостерігаються проблеми з постачанням води. Інформація актуальна на 2021 г. Тому багато господарів вирішуються на риття власний колодязь. Рідко хто може зробити це самостійно. Найчастіше на допомогу приходять фахівці, які виконують професійний копку колодязів вручну або за допомогою машина. Спосіб залежить від глибини грунтових вод.

Є два види колодязів, які пропонують викопати майстри:

1. Ключовий, який викопується в місцях, де є водні ключі, що б'ють з-під землі. Глибина його невелика-найчастіше 2-3 м.

2. Шахтний-викопується до підземного джерела, з якого і поставляє воду. Глибина його доходить до 15 м.

При дуже глибокому заляганні підземних вод вдаються вже до буріння свердловин. А це передбачає використання спеціалізованої техніки.

Перед початком робіт по Копці колодязя вручну або машина, необхідно визначитися з місцем проведення робіт. Для цього потрібно уважно обстежити свою ділянку-подивитися на наявність водолюбних рослин на ньому, переконатися в наповненні сусідніх водозаборів цілий рік. Наявність туману або мошкари в певному місці вкаже на Близькому підході вод до поверхні. Можна ще провести контрольне буріння, яке і вкаже на глибину майбутньої конструкції. Обов'язково подбайте, щоб санітарна зона відповідала нормі В радіусі 50 м.

Важливо спочатку правильно вибрати місце, в іншому випадку проект обійдеться в круглу суму.

Від того, яким способом буде виконуватися копка колодязя, вручну або за допомогою машина, залежить його вартість. Але технологічні процеси в обох випадках однакові і передбачають використання бетонних кілець для обсадки стінок:

- робиться розмітка конструкції на 15 см більше в діаметрі від встановлюваного бетонного кільця;

- викопується руками або за допомогою бурильної установки поглиблення потрібного діаметру на 1 м вглиб;

- встановлюється бетонне кільце;

- продовжуємо копати або бурити до потрібної глибини, встановлюючи і герметизуючи стики на кільцях, які опускаються під своєю вагою;

- відкачується кілька разів вода, що наповнює шахту;

- робиться фільтр для очищення надходить з грунту води.

Запам'ятавши, що оптимальний час для риття колодязя – кінець літа або початок осені. Так ви будете впевнені, що шахта не спорожніє при посусі.

Фільтр при риття колодязя майстри найчастіше роблять тришаровий. Вони засипають дно 15 см піску, додають 15 см гравію і щільно викладають шар з великого каменю. Шахті дають наповнитися рідиною, яку відкачують. Вже після цього воду можна використовувати для пиття.

Ціна копки колодязя

Основним фактором установки ціни на роботи можна назвати спосіб професійної копки колодязя, яка виконується вручну або машина. Машинна буде однозначно коштувати дорожче через оренду техніки. На вартість так само впливають:

- склад копається грунту;

- глибина проходження грунтових вод;

- габарити бетонних кілець;

- наявність пливунів або каменів;

- територіальна віддаленість;

- швидкість виконання.

На нашому сайті ви знайдете пропозиції професіоналів, які пропонують викопати колодязь під ключ будь-якої складності і глибини. До всього іншого готові допомогти з покупкою і доставкою всіх необхідних матеріалів до місця проведення робіт. На виконані послуги надається гарантія. Можливе надання послуг з чищення шахти в післягарантійний період.

Служба підтримки