Використання гіпсокартону для обробки стель стає все більш популярним способом виконати конструкції різних форм. Інформація актуальна на 2025 г. Правильно виконана система профілів, розводка для світла - це гарантія довгої служби стелі. Бажано, щоб всю роботу виконував професіонал, так як існує безліч нюансів, які потрібно дотримати. Перейдіть на портал RABOTNIKI.UA, щоб знайти потрібного фахівця і подивитися правильну ціну роботи за м2 монтажу стелі з гіпсокартону у Львові.
Переваги монтажу гіпсокартону на стелю
Серед великої кількості матеріалу для чорнової обробки поверхні особливо виділяють гіпсокартон, а все тому, що він має унікальні властивості. Які переваги можна відзначити?
- Вирівнювати можна будь-які нерівності поверхні, прикладаючи до цього найменші зусилля.
- Така стеля відмінно підходить для вбудованої системи освітлення, також за ним можна заховати зайві дроти і труби.
- Використовуючи гіпсокартон для обробки, можна створювати багаторівневі конструкції, що мають будь-яке дизайнерське рішення (вигини, форми).
- За допомогою цього матеріалу можна утеплити приміщення або виконати звукоізоляцію.
- Немає необхідності для замішування цементного розчину, так ка робота відбувається всуху.
Монтаж листів гіпсокартону на стелю: процес роботи
Тривалість процесу роботи і розцінки на монтаж стелі з гіпсокартону будуть залежати від складності виконуваної конструкції. В цілому процедура буде виглядати наступним чином:
- Визначаємося з розмірами. Перш ніж виконати розмітку, необхідно з'ясувати, наскільки підвісна стеля буде нижче звичайного.
- Розмітка виконується на стінах по всьому периметру. Це необхідно для установки напрямних профілів.
- Використовуючи мітки на лініях, робимо отвори для дюбелів (крок тридцять-сорок сантиметрів), потім кріпимо напрямні профілі.
- На напрямні профілі монтуємо підвіси і вставляємо основні профілі. Закріплювати.
- Також потрібно прикріпити основні другорядні профілі. Встановлюють їх в тих місцях, де будуть стики листів.
- Далі йде кріплення листів на металеві профілі. При необхідності їх потрібно розрізати за допомогою канцелярського ножа або спеціальної ножівки. Обов'язково обробляють кромки в місцях розрізів (рубанком). Відразу вирізають отвори для світильників, попередньо вимірявши.
- Безпосереднє кріплення листів на каркас можна здійснити двома способами: поперечним і поздовжнім. У першому випадку листи розташовуються перпендикулярно основним профілям, а в другому – паралельно. Під час встановлення дуже важливо розташовувати стики листів на профілі. Ще один важливий момент, який потрібно врахувати. Не можна впритул приєднувати листи до стіни, так як вони можуть розширюватися, а стеля при цьому деформуватися. Прикрийте їх просто стельовим куточком і в разі розширення їм буде куди рухатися.
- Коли пройде два дні, стики можна зашпаклювати, при необхідності з армуючої стрічкою.
Якщо ви хочете заздалегідь розрахувати ціну на монтаж стелі з гіпсокартону, тоді зробіть схему і підрахуйте всі вузли, профілі та інші матеріали, які можуть знадобитися. А щоб не робити всього цього, просто найміть кваліфікованого фахівця за допомогою сервісу RABOTNIKI.UA, який зробить все це за вас. Також тут ви можете подивитися, скільки коштує монтаж гіпсокартону на стелю.
Скористайтеся Центром підтримки, якщо вам потрібно знайти відповідь на будь-яке питання, або ж напишіть адміністратору. Вам неодмінно допоможуть!