Монтаж ОСБ плити у м. Запоріжжя

×
Запоріжжя
Розраховано на 16.06.2024
Мінімальна ціна
70 грн / м²
Середньоринкова ціна
117 грн / м²
Максимальна ціна
150 грн / м²
Бригада Ремонтно-Оздоблювальна Компанія "Яанбуд"
140
грн / м²
Вказано на
28.05.2024
Майстер Дмитрий Колодий
80
грн / м²
Вказано на
07.11.2023
Бригада Максим Орлов
50
грн / м²
Вказано на
15.03.2021
Бригада Качественно и в срок
60
грн / м²
Вказано на
11.08.2021
Бригада К.Н.В
Бригада Рейтинг: 33 з 80
Запоріжжя
65
грн / м²
Вказано на
19.01.2020
Бригада FromBud Town
Бригада Рейтинг: 31 з 80
Запоріжжя
60
грн / м²
Вказано на
19.03.2017
Бригада Бунатон
Бригада Рейтинг: 28 з 80
Запоріжжя
100
грн / м²
Вказано на
23.08.2023
Компанія ООО"Стройэнерголит"
30
грн / м²
Вказано на
03.11.2016
Майстер Евгений Шевчик
50
грн / м²
Вказано на
05.02.2021
Бригада Два кума
150
грн / м²
Вказано на
14.09.2023

ОСБ (орієнтовано-стружкові плити) - зручний і багатофункціональний матеріал, який активно використовується для різних будівельних робіт. Інформація актуальна на 2024 г. Його застосовують як для зовнішніх, так і для внутрішніх оздоблювальних робіт. Це відмінний аналог ДСП або фанери, який відрізняється високою міцністю, відмінною якістю і легкістю в роботі.

Дуже часто орієнтовано-стружкові плити використовують для підшивки стелі і стін, настільки висока популярність матеріалу викликана тим, що він не дає усадки і не деформується, а також здатний приховати всі внутрішні дефекти. Самостійно виконувати підшивку стелі осб вкрай не радиться, адже навіть не дивлячись на те, що це легкий матеріал, робота з ним вимагає певних навичок і професійних знань. Найкраще довірити підшивку стелі осб плитою досвідченому майстру, якого допоможе знайти сайт «працівники». Тут можна дізнатися вартість монтажу плит осб, а також будь-яку іншу, цікаву для вас інформацію.

Монтажу осб плити

Одна з головних завдань осб плит – це облаштування даху, стін або підлоги. Вкрай важливо довірити укладання матеріалу професіоналу, оскільки монтаж цього матеріалу має характерні особливості, знаючи і використовуючи які, можна зробити обшивку більш якісною і довговічною.

Отже, монтаж осб плит на дах починається з перевірки паралельності кроквяних ніг і обрешітки. Поверхня повинна бути ідеально рівною, а якщо це правильно не дотримати, то неможливо буде зробити надійне з'єднання.

Якщо перед монтажем плити намокли, то їх обов'язково слід просушити. Також слід перевірити поверхню горища, він повинен мати необхідну вентиляцію. Найбільша частина навантаження повинна йти на довгу осб-плиту. З'єднання коротких торців має відбуватися тільки на підпорах даху. З'єднують плити між собою за допомогою скоб або гребенів.

Якщо ви використовуєте плити з рівними краями, тоді необхідно залишати зазор в 3-5 мм, за допомогою цього у матеріалу буде можливість змінювати розмір в залежність від температурного режиму. Класти плиту необхідно мінімум на 2 опори.

Розцінки монтажу плит осб від кваліфікованих майстрів Запоріжжя

Щоб замовити будь-яку ремонтно-будівельно-монтажну послугу на сайті "працівники", необхідно вибрати з представленого вам списку кандидатів одного або більше виконавців. Це можуть бути Послуги самостійного фахівця, бригади майстрів або будівельної фірми. При виборі майстра звертайте увагу на його досвід і кваліфікацію, адже від цього безпосередньо залежить якість його роботи, а також перегляньте резюме, портфоліо та відгуки.

Сайт "працівники" - це можливість захистити себе від шахраїв і оперативно знайти перевірених майстрів. Для зручності вибору на сайті поруч з кожним з майстрів прописана Приблизна вартість тієї чи іншої послуги, а також там можна знайти контактну інформацію.

Перед тим, як починати співпрацю, необхідно обговорити повну вартість послуги, кількість витратного матеріалу і термін здачі об'єкта. Це убезпечить вас від виникнення непередбачених ситуацій.

Монтаж ОСБ плит - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Монтаж ОСБ плит у м. Запоріжжя?

Середня ціна 117 грн/м² на основі прайс-листів від 82 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 70 грн/м²
  • Максимальна ціна 150 грн/м²
→ Де знайти майстра на послугу Монтаж ОСБ плит у м. Запоріжжя?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Монтаж ОСБ плит у м. Запоріжжя і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Монтаж ОСБ плит у м. Запоріжжя?
Даний вид послуги пропонують 82 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 9 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2024 г. на "Монтаж ОСБ плит у м. Запоріжжя"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Монтаж ОСБ плит у м. Запоріжжя від 16.06.2024 р
Служба підтримки