Обшивка труб гіпсокартоном у м. Одеса

×
Одеса
Розраховано на 23.06.2024
Мінімальна ціна
200 грн / м.пог.
Середньоринкова ціна
268 грн / м.пог.
Максимальна ціна
450 грн / м.пог.
Майстер Валерий Кравчук PRO
320
грн / м.пог.
Вказано на
16.04.2024
Компанія ООО "Строй-Индастри" PRO
100
грн / м.пог.
Вказано на
29.01.2017
Майстер Константин Павлов
89
грн / м.пог.
Вказано на
04.07.2021
Бригада Андрей Дяченко
80
грн / м.пог.
Вказано на
01.06.2019
Компанія ТОВ "БУДУЄМО З НАМИ"
104
грн / м.пог.
Вказано на
07.01.2018
Бригада Технологии ремонта
100
грн / м.пог.
Вказано на
28.02.2018
Бригада ОАС
120
грн / м.пог.
Вказано на
21.12.2018
Майстер Ген РемСтрой
150
грн / м.пог.
Вказано на
22.08.2020
Бригада Строительство и ремонт по адекватным цен
120
грн / м.пог.
Вказано на
13.11.2019
Майстер Олег Гонцов
130
грн / м.пог.
Вказано на
04.10.2020
Схожі ціни
Інші міста

В процесі ремонту будь – якого приміщення неминуче постає питання-Як красиво, і в той же час безпечно заховати трубопроводи. Інформація актуальна на 2024 г. Ринок ремонтних послуг пропонує багато варіантів, один з найбільш затребуваних – обшити труби гіпсокартоном. Даний матеріал користується великою популярністю в силу цілого ряду причин:

Коли стоїть завдання заховати труби гіпсокартоном, як правило мова йде про опалювальних, або водно-каналізаційних системах. В обох випадках є своя специфіка.

Обшивка труб в туалеті гіпсокартоном

Важливо "зашити" водопровід і каналізацію так, щоб залишити вільний доступ до вентилів і кранів. Для санвузла краще вибрати вологостійкий гіпсокартон. Перед тим, як починати обшивку труб гіпсокартоном, потрібно обов'язково перевірити ще раз каналізаційну систему на предмет відсутності дефектів в санвузлі і герметичності з'єднань. І тільки переконавшись в надійності системи, ховаємо труби. Адже якщо трапиться витік, гіпсокартонний короб доведеться повністю демонтувати.

Як закрити труби опалення гіпсокартоном

При маскуванні опалювальних трубопроводів важливо пам'ятати, що в гіпсокартонному коробі повинні бути отвори для виходу тепла всередину приміщення. Найзручніше використовувати спеціальні поворотні кришки, щоб відкривати теплові отвори в опалювальний сезон, і закривати їх в теплу погоду. Короб з гіпсокартону для труб опалення створюється в кілька етапів:

Послуги з обшивці труб гіпсокартоном в Одесі надають багато майстрів. Вибрати того, хто найбільш відповідає вашим вимогам і побажанням зручно на нашому сайті. У нас зареєстровані майстри, які мають досвід і репутацію на ремонтному ринку Одеси. Сайт простий в обігу-підбираючи майстра, бригаду або компанію, клієнт може орієнтуватися на той критерій, який для нього найбільш важливий: рейтинги, ціни або актуальність.

Рейтинг майстрів будується на відгуках споживачів послуг. Всі відгуки доступні в профілях, так само, як і інша важлива інформація: портфоліо, актуальні прайс-листи, Ліцензії та контакти. Ціна на обшивку труб гіпсокартоном вказана поруч з ім'ям майстра (назвою бригади або компанії), щоб її побачити, не потрібно заходити в профіль.

Наші майстри надають повний комплекс послуг з маскування трубопроводів, від підготовки до декоративного оздоблення на ваш смак. При бажанні можна домовиться і про якусь одну частину робіт-збір короба, його монтаж або декорування. Ще одна дуже зручна опція сайту-можливість створити тендер на обшивку гіпсокартоном, і майстри самі зв'яжуться із замовником, пропонуючи свої послуги.

Звичайно, заховати каналізаційні або опалювальні трубопроводи можна і самостійно, але тільки наявність кваліфікованого майстра гарантує якість, естетичний вигляд і безпеку проведених робіт.

Обшивка труб гіпсокартоном - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Обшивка труб гіпсокартоном у м. Одеса?

Середня ціна 268 грн/м.пог. на основі прайс-листів від 160 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 200 грн/м.пог.
  • Максимальна ціна 450 грн/м.пог.
→ Де знайти майстра на послугу Обшивка труб гіпсокартоном у м. Одеса?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Обшивка труб гіпсокартоном у м. Одеса і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Обшивка труб гіпсокартоном у м. Одеса?
Даний вид послуги пропонують 160 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 16 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2024 г. на "Обшивка труб гіпсокартоном у м. Одеса"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Обшивка труб гіпсокартоном у м. Одеса від 23.06.2024 р
Служба підтримки