Встановлюючи нову систему опалення або модернізуючи стару, потрібне підключення батарей. Інформація актуальна на 2025 г. Це можна зробити своїми силами, але від якості установки залежить витрата палива і кількість тепла в приміщенні, особливо в холодну погоду. Краще цю роботу довірити фахівцям.
На ринку представлений широкий вибір моделей батарей, які відрізняються розміром, формою, підключенням, тепловіддачею та ін. Для правильного вибору необхідного приладу слід враховувати такі фактори:
- розмір;
- теплова потужність;
- місце кріплення;
- спосіб монтажу.
Важливо знати, що кількість встановлюваних радіаторів для кожного приміщення буде різним. На це впливає розташування, площа, наявність утеплення стін, потужність, схема монтажу.
Існує дві основні схеми розводок, які використовують фахівці для підключення батарей:
1. Однотрубна-все радіатори монтуються до однієї труби. По ній, поступаючи по черзі в усі радіатори, переміщається і гаряча, і холодна вода. Основна вимога-правильно підібрати діаметр труби.
2. Двотрубна - для переміщення теплоносія використовують два трубопроводи. Один з них призначений для гарячої води, другий – остигнула. Таку розводку обов'язково оснащують нагрівальним баком, куди надходить остигнула вода для підігріву.
Якщо перша схема підходить для підключення батарей в багатоквартирних будинках, то друга використовується в приватних будинках.
Незалежно від обраної схеми розводки труб майстри у Львові пропонують такі способи підключення батарей:
1. Бічне-монтаж труби подачі і обратки виконується з одного боку з установкою перемички і крана. Найбільш підходить для багатоповерхівок.
2. Нижня-використовується при вмонтованих в стіну трубах.
3. Діагональне-теплоносій надходить в прилад з одного боку, проходить по ньому і виходить з іншого боку. Це кріплення універсальне, і підходить для будь-якої системи.
Підключення радіаторів до труб залежить і від способу циркуляції води – природної або примусової. Для природної циркуляція рідини труби монтуються з певним ухилом, обладнуються воздухоотводчиком. Примусова циркуляція забезпечується обов'язковою установкою насоса, який забезпечує циркуляцію води по системі.
Який би тип батареї не був обраний, підключення до системи опалення складається з таких етапів:
- демонтується Старий радіатор;
- робиться розмітка для кріплення нового;
- монтаж нового приладу за допомогою кронштейнів;
- підключення пристрою до труб з установкою перемичок і кранів.
Вартість робіт з підключення батарей в прайс-листах фахівців Львова виставлена орієнтовно за одиницю. Розцінки складаються з демонтажу старого обладнання та кількості витратних матеріалів. Для більш точної оцінки вартості робіт фахівець виїжджає на об'єкт, робить виміри і розрахунки. На ціну можуть вплинути: територіальна віддаленість об'єкта, схема розводки і спосіб підключення труб.
На нашому сайті ви знайдете пропозиції від майстрів, які швидко, якісно і за прийнятними цінами виконають монтаж радіаторів. Вони надають послуги по місту і за його межами. На виконані роботи діє гарантія.
Середня ціна 579 грн/шт. на основі прайс-листів від 21 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: