Заливка фундаментів та стяжок і отмосток це дуже важлива робота і її потрібно зробити якісно Робим один раз і на довго до заливочної суміші кроми цементу для вулиць потрібно ще додавати другі вити добавок які називаються полімерами Їх потрібно добавляти для максимального збереження нашого фундаменту стяжки чи отмостки До нашої суміші потрібно добавляти водовідштовхувальні полімери
Фундамент є підставою будинку, тому термін експлуатації останнього залежить в першу чергу від міцності цього самого підстави. Інформація актуальна на 2025 г. Для зведення фундаменту можуть використовуватися різні матеріали, але найбільш поширеним є бетон. Якісна бетонна суміш після затвердіння по міцності не поступається кам'яним блокам, а по несучій здатності перевершує металеві каркаси.
Бетонний розчин під фундамент відрізняється за складом від сумішей для обробки стін або цегляної кладки, тому його приготування варто приділити особливу увагу. Щоб уникнути помилок і руйнування будинку в майбутньому краще скористатися послугами професійних будівельників, що займаються приготуванням і заливкою бетону під різні цілі.
Приготування бетонного розчину для фундаменту: що потрібно
Зазвичай бетонна суміш для фундаменту включає наступні складові:
Додатково можуть додаватися зміцнювачі та інші допоміжні матеріали. Пропорції інгредієнтів залежать від марки бетону (м 100-400), чим більше число маркуванні, тим більше використовується цементу і піску і менше води. Так для марки М 100 на 10 л розчину потрібно 9 л води, в той час як для аналогічного обсягу м 400 додається не більше 5 л.від кількості води залежить міцність структури і складність роботи з сумішшю – «легкий» бетон М 100 швидко розрівнюється, але при висиханні дає неміцне підставу, м 400 ж на кілька порядків міцніше, але через малу кількість води з ним складно працювати. В середньому для фундаменту будинку досить бетону М 200 і хорошого арматурного каркаса.
Змішувати складові рекомендовано в бетономішалці, тому що вона:
Але потрібно враховувати, що приготування розчину для фундаменту в бетономішалку вимагає спочатку залити в мішалку воду, а тільки потім щебінь, пісок і цемент. В іншому випадку сухі складові можуть прилипнути до стінок змішувача.
Використовуючи сервіс "всі працівники" ви можете швидко знайти будівельників для замішування і заливки бетонного розчину в Одесі та інших регіонах України. Якщо буде потрібно залити велику кількість бетону, скористайтеся послугами будбригади або компанії.
Перед замовленням послуги, рекомендовано ознайомитися з:
Конкретну вартість робіт майстер зможе назвати після огляду об'єкта, визначення необхідної кількості бетону і складності робіт.
Середня ціна 1345 грн/м.куб. на основі прайс-листів від 81 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: