Каналізаційна система-одна з головних інженерних комунікацій, яка є в кожному упорядкованому будинку. Інформація актуальна на 2025 г. Під час спорудження будинку необхідно зібрати систему відведення стоків. Але навіть якщо будинок був зданий в експлуатацію без каналізаційної системи, її можна облаштувати. При монтажі каналізаційної системи, використовують пластикові труби, оскільки вони мають безліч переваг. Наприклад, вони відрізняються механічною міцністю, не піддаються корозії і відмінно переносять негативні впливи зовнішнього середовища.
Для того, щоб каналізаційна система добре працювала і справно виконувала свої прямі функції, не варто самостійно виконувати монтаж каналізаційних труб. Щоб каналізаційна система мала тривалий термін експлуатації, довірте її установку професійним майстрам. Знайти таких допоможе сайт "всі працівники".
Стартує монтаж систем каналізації з розмітки осей трубопроводу. Після цього проходить процес кріплення і складання вузли з труб. Потім потрібно перевірити правильність як у вертикальному, так і в горизонтальному положеннях і провести кріплення.
Різати труби необхідно перед самою установкою, оскільки може знадобиться підігнати труби за розміром.
Монтаж каналізаційної системи стартує з етапу герметизації розтруба. Далі хомутами необхідно провести фіксацію до підлоги або стіни. Частини, які з'єднуються не повинні мати пошкоджень або деформацій і повинні бути чистими.
Монтаж труб каналізації відбувається наступним чином-гладкий кінець повинен входити в розтруб не до упору. Необхідно брати до уваги температурні коливання, надалі чого може бути зміна довжини труби.
Щоб надати стикуванні надійності, необхідно використовувати силіконові герметик. Їм потрібно змастити зовнішню частину труби. Зібрану каналізацію потрібно протестувати на герметичність. Для цього наберіть в яку-небудь велику ємність воду і залийте її в умивальник або раковину. Якщо виявили протікання, то це місце необхідно розібрати і повторно провести герметизацію.
Потребуєте монтажу каналізації? Ціна буде залежати від:
* Види використовуваних матеріалів;
• Обсяг робіт;
* Місцезнаходження об'єкта;
* Терміновості виконання роботи;
* Затребуваності майстра.
На сайті www.rabotniki.ua користувач отримує список майстрів, у яких можна замовити дану послугу. У цьому списку є як самостійні працівники, так і бригади фахівців, і навіть будівельні фірми. При виборі виконавця крім вартості звертайте увагу на кваліфікацію і досвід майстра, оскільки від цього безпосередньо залежить якість виконуваної роботи.
Середня ціна 420 грн/шт. на основі прайс-листів від 33 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: