Слід пам'ятати, що перед укладанням стяжки необхідно провести гідравлічні випробування труб теплої підлоги на герметичність.
Не рекомендується робити занадто товсту стяжку підлоги, так як вона може знизити ефективність системи водяної теплої підлоги. Товщина напівсухий стяжки над утеплювачем повинна бути не менше 60 мм.якщо критично не перевищувати задану висоту конструкції, то стяжку можна армувати металевою сіткою з товщиною дроту від 3 мм і розміром осередку 100x100 мм з додаванням поліпропіленового фіброволокна. Цим можна дещо зменшити висоту стяжки, зберігши її міцність.
При проведенні ремонту дуже важливо домогтися рівної поверхні підлоги, на яку потім буде лягати ламінат, лінолеум або плитка. Інформація актуальна на 2025 г. Найпростіший спосіб вирівняти підлогу в квартирі-стяжка піщано-цементним розчином. Вона не тільки робить поверхню ідеально рівною, але дозволяє прокласти або заховати різні комунікації: каналізаційні та водопровідні труби, електричні дроти, систему підігріву.
Багато фахівців рекомендують виробляти заливку підлоги цементною стяжкою завдяки її позитивним якостям:
1. Дешева-складається з цементу, піску і води.
2. Міцна-придатна для будь-якого покриття підлоги.
3. Вологостійка-вбирає і випаровує вологу не втрачаючи своїх властивостей.
4. Універсальна-використовується не тільки для вирівнювання, але і для приховування непотрібних предметів.
Єдиним недоліком можна назвати її велику вагу. Це потрібно враховувати при використанні на легкому перекритті або в старих будинках.
Важливо пам'ятати, що через високу міцність і водонепроникність цементно-піщана стяжка може використовуватися при будівництві лазень, душових, басейнів і різних резервуарів.
Технологія заливки підлоги цементно-піщаної стяжкою не складна і складається з таких робіт:
1. Виставляють маяки. Відстань між ними 1-1, 5 м, а висота дорівнює товщині заливки. Зазвичай це 3-5 см.
2. Укладають гідроізоляцію. Це може бути плівка або мастика, яка закриває тільки стики або всю заливається площа.
3. Замішують розчин. Його склад-1 частина цементу і 3 піску. Розмішуємо і додаємо воду до утворення густоти сметани. Застосовувати можна через 15 хвилин.
4. Заливають розчин, вирівнюють поверхню і залишають висихати.
Після того, як поверхня схопитися, витягуємо маяки і закладаємо отвори.
Залежно від товщини і місця використання, майстри пропонують кілька типів цементно-піщаної стяжки задля заливки підлоги:
1. Пов'язаний. Не вимагає ретельної підготовки і зливається з підлогою і стінами в одне ціле. Її товщина 3-4 см. єдиний недолік-довго сохне.
2. Незв'язаний. Заливають на рівну поверхню, тому попередньо потрібно обрубати горбки, закрити щілини. Товщина 5 см.
3. Плаваючий. Не стикається з підлогою, вимагає обов'язкової гідроізоляції і кріпитися за допомогою армуючої сітки. Товщина 5-7 см.
У всіх прайсах представлені розцінки по заливці стандартної стяжки на рівну поверхню. Тому фахівці перед початком робіт виїжджають на об'єкт для визначення фронту робіт і визначення остаточної ціни. На початкову вартість можуть вплинути такі фактори:
- товщина заливки;
- підготовка поверхні;
- спосіб заливки;
- якість цементу;
- заливається площа;
- терміни виконання робіт;
- пори року.
Завдяки цьому розцінки як збільшуються, так і зменшуються.
На нашому сайті ви знайдете багато пропозицій від професіоналів по заливці підлоги піщано-цементним розчином. Вони запропонують не тільки якісну стяжку і вигідні ціни, але і найкоротші терміни виконання робіт.
Середня ціна 259 грн/м² на основі прайс-листів від 26 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: