Радість-нарешті придбали посудомийну машину! Довгоочікувана помічниця, причому економить воду! Як правильно її підключити? Чи можна самостійно? Адже в інтернеті можна знайти будь-яку інформацію. Інформація актуальна на 2025 г. Спробуйте! Ось тоді і подивимося, чи захочеться вам зв'язуватися з підключенням дорогої побутової техніки. Справа ця не проста.
По-перше, перш за все треба мати знання, спецінструменти, трубопровідну арматуру. Просто в розетку машину включати не можна. Неправильне підключення може привести не тільки до протікання, пожежі, може бути ураження електрострумом. Чи варто мучитися, вивчати спосіб підключення, Шукати арматуру, якщо установка посудомийної машини в Харкові надійно і швидко виконується професіоналами на замовлення (напр., компанією «всі працівники»).
Як правило, цю техніку встановлюють в нішу кухонних меблів. Основні моменти установки посудомийної машини наступні:
Підведення води. У водопровід після змішувача вставляють трійник, після нього - тонкого очищення фільтр, потім – кульовий кран. Фільтр забезпечує подачу води кращої якості (посудомийка до цього дуже чутлива), кран потрібен для перекриття води при ремонті.
Підключення до каналізації. Виконується демонтаж сифона під раковиною з заміною на інший, що має додатковий штуцер (до нього підводиться слив). Щоб виключити зворотне затікання води з раковини, шланг повинен V – образно бути перегнутий. А щоб виключити проникнення запаху з каналізації, він повинен бути зігнутий на висоті 70 см від низу і закріплений.
Підключення до електромережі. Кабель повинен йти від розподільного щитка діаметром більше 2 мм, машина повинна приєднуватися до окремого автомата і УЗО. Розетка повинна бути розрахована на струм не менше 16 а, мати заземлення. Підключення через подовжувач або трійник в діючу розетку може викликати пожежу і відмови в роботі обладнання.
Установка в нішу. Виконується перевірка горизонтального рівня ПММ, регулювання ніжками правильного положення.
Для господаря з "умілими ручками" весь комплекс робіт, особливо по електротехнічної частини, досить-таки складний. Для професіоналів-це дрібниця, краще доручити роботу їм. До того ж, працівникам компанії «всі працівники» під силу безліч робіт, в тому числі – установка і грамотне підключення пральної машини.
Пральну машину можна встановлювати в туалеті, На кухні, у ванній кімнаті. У коридорі її підключити важче. Якщо вам необхідна установка і підключення пральної машини в Харкові, звертайтеся в компанію «всі працівники». Інакше вам доведеться зіткнутися з деякими нюансами, що вимагають професійних знань, спецінструментів і майстерності. Наприклад:
Треба не забути зняти транспортувальні Болти.
Підключитися до холодної води (рідко, але є пралки з додатковим підключенням до гарячої води). Зробити врізку в трубопровід води (якщо немає вільного відведення з краником), встановити перекриває кульовий краник, до нього - гумовий шланг, а інший його кінець - до машини.
Підключитися до каналізації (поміняти сифон або трійник під ним, поєднати зі зливним шлангом). Можна шланг опускати безпосередньо в раковину або унітаз, але це загрожує протоками води, коли він зіскочить на підлогу. На машинці його треба закріпити так, щоб радіус вигину був в межах 50 - 85 см для попередження засмічень.
Схема підключення до електромережі аналогічна описаної вище. Струм витоку УЗО рекомендується 10 мА.
Рівнем перевіряють площині машинки з усіх боків, а потім регулюють. Це забезпечує стійкість агрегату при віджиманні.
Таким чином, витрачати свій дорогоцінний час і при цьому ще ризикувати, не доцільно. Звертайтеся до професіоналів!
Середня ціна 420 грн/шт. на основі прайс-листів від 19 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: