Освітлення території-один з важливих моментів комфортного перебування на вулиці. Інформація актуальна на 2024 г. Хороший варіант для цієї мети - підключення ландшафтних світильників. Їх можна використовувати для освітлення і декорування будинків, прибудинкової території, садових доріжок, паркових алей. Від виконуваної ними функції поділяються за потужністю на кілька видів:
- прожектор;
- світильники на ніжках;
- підвісні ліхтарі і лампи на стовпах.
Вуличні електросвітильники використовуються цілий рік. Вони виносять всі погодні умови-сніг, дощ, перепад температури. Тому при виборі потрібно враховувати ступінь захисту приладу. Оптимальний її коефіцієнт становить-це IP65 для відкритих плафонів; IP44 для захищених козирками пристроїв; IP23 для корпусу арматури. Варто так само звертати увагу на опори, які можуть бути з металу, пластику, бетону, залізобетону або дерева. Вибір залежить від місця установки вуличного світильника, але обов'язкова умова-герметичність місця прокладання кабелю і якість скоб кріплення.
Фахівці при виборі світильників вуличного освітлення приділяють особливу увагу їх облаштування і висувають такі вимоги:
- виробляються з міцних матеріалів;
- захист поверхні за допомогою фарбування або оксидування;
- плафон повинен бути скляним або з полікарбонату;
- витримують великі навантаження;
- легко монтуються;
- обов'язкове заземлення.
Електромонтажні роботи з монтажу зовнішнього освітлення повинні проводитися тільки фахівцями і за проектом, зробленим професіоналами. Є два способи прокладання кабелю для під'єднання приладів – повітряний і підземний. Основні вимоги до підземної розводки проводів:
- глибина траншеї 80 см;
- відстань від будівель 60 см;
- від трубопроводу 50 см;
- ширина паралельних кабелів становить 50 см.
Повітряний спосіб передбачає висоту 3 м від садових доріжок.
Задля установки грунтових світильників більш підходить підземна розводка проводів. Виконують монтаж строго за планом. Технологія підготовки канави і проведення кабелю:
1. Викопуємо трапецевидну траншею глибиною 80 см.
2. Засипаємо 20 см великим піском.
3. Укладаємо дроти в захисному кожусі з висновком на точку.
4. Насипаємо ще 20 см піску.
5. Укладаємо шар з цегли або захисної сітки.
6. Повністю засипаємо грунтом траншею.
Встановлюють опори, застосовуючи спосіб заливки фундаменту. З'єднуємо їх з проводами.
Після того, як провели з'єднання підземної і наземної частин, переходимо безпосередньо до підключенню ландшафтного світильника. До клемника в монтажній коробці підключаємо дроти, робимо заземлення. Для безпечної роботи пристрою рекомендовано встановлювати УЗО. Часто для економії енергія такі електросвітильники оснащують датчиками руху, які дозволяють включатися тільки тоді, коли необхідність в освітленні території виникає.
На нашому сайті представлена велика кількість пропозицій від професіоналів по установка і підключенню світильників вуличного освітлення з конкурентними ринковими цінами. Фахівці пропонують скласти схему підземної розводки, виконати всі супутні роботи швидко і якісно. Можлива допомога з закупівлею та доставкою матеріалів. Для замовників з великим обсягом робіт передбачені знижки.
Середня ціна 325 грн/шт. на основі прайс-листів від 30 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: