Заміна арматури в бачку унітазу ціни у м. Запоріжжя

×
Запоріжжя
Розраховано на 14.07.2024
Мінімальна ціна
300 грн / шт.
Середньоринкова ціна
350 грн / шт.
Максимальна ціна
400 грн / шт.
Майстер Андрей Шарко PRO
350
грн / шт.
Вказано на
13.07.2024
Бригада Александр Головешкин
350
грн / шт.
Вказано на
18.01.2024
Бригада Кирилл и компа
400
грн / шт.
Вказано на
06.06.2024
Бригада Ремонтно-Оздоблювальна Компанія "Яанбуд"
300
грн / шт.
Вказано на
28.05.2024
Майстер Денис Гнутенко
300
грн / шт.
Вказано на
13.03.2024
Бригада Максим Орлов
90
грн / шт.
Вказано на
15.03.2021
Майстер Александр Колот
200
грн / шт.
Вказано на
19.02.2020
Бригада Качественно и в срок
150
грн / шт.
Вказано на
11.08.2021
Майстер Александр Носаль
200
грн / шт.
Вказано на
25.12.2020
Майстер Евгений Ковалёв
200
грн / шт.
Вказано на
12.10.2019

Найчастіше, при виборі сантехніки перевагу віддають дорогим закордонним брендам, оскільки висока вартість-це завжди якість. Інформація актуальна на 2024 г. Але якою б дорогою і якісною не була Сантехніка - вона рано чи пізно зношується, і навіть якщо її зовнішній вигляд досить пристойний, то якісь окремі деталі можуть ламатися. У випадку з унітазом і зливним бачком – найчастіше зношується арматура в бачку, дуже часто через цю деталі доводиться міняти або бачок, або весь унітаз. Але якщо проблема тільки в арматурі, то її можна просто замінити.

Самостійно виконати якісну заміну або регулювання арматури бачка унітазу можна в тому випадку, якщо ви маєте досвід в роботі з сантехнічними приладами або ж маєте відповідну кваліфікацію. В іншому випадку складно судити про якість і надійність такої заміни. Щоб бути впевненим у безпеці і якості заміни арматури в бачку унітазу, довірити цю процедуру необхідно кваліфікованим майстрам з сайту «працівники».

Як відбувається заміна арматури в зливному бачку унітазу:

Щоб виконати заміну і настройку арматури бачка унітазу, спочатку необхідно виконати розбір зливного механізму. Необхідно зняти кришку бачка і упевнитися в тому, що запірний облаштування справно працює. Якщо поплавок розташований у воді не більше, ніж на половину, значить все добре. Перед тим, як почати будь-які роботи, потрібно спустити всю воду і відключити її надходження в бак. Тепер потрібно розібратися, який вид груші встановлений. Якщо "груша-поплавок", то його можна відкрутити, притримуючи за шток, в разі випадку з" грушею-поплавком", кільце, яке розташоване на спусковому механізмі потрібно повернути проти годинникової стрілки.

Тепер можна приступати безпосередньо до заміни арматури в бачку унітазу. Необхідно демонтувати стару арматуру і переконатися в тому, що нова ідеально підходить за розміром. Тепер потрібно відкрутити кран водопостачання. На місце старої арматури необхідно встановити нову, надійно і міцно її закріпивши. Після цього потрібно перевірити, чи в правильному положенні знаходиться поплавок. Тепер можна закрити бачок кришкою і відновити подачу води.

Установка арматури в бачок унітазу Профі майстрами Запоріжжя

Несправне працює арматура в бачку унітазу? Це не привід замінювати діючий унітаз на Новий, ви можете просто замовити заміну арматури у кваліфікованих фахівців з сайту «працівники». З їх допомогою ви зможете усунути будь-які проблеми, пов'язані з поломкою сантехніки і зливного бачка в тому числі.

Заміна унітазу - це дорога і тривала процедура, в той час як заміну арматури в бачку унітазу наші майстри можуть виконати оперативно і за доступною ціною. Просто виберіть із запропонованого вам списку одного або більше виконавців і замовте послугу прямо зараз!

Заміна арматури в бачку унітазу - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Заміна арматури в бачку унітазу у м. Запоріжжя?

Середня ціна 350 грн/шт. на основі прайс-листів від 53 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 300 грн/шт.
  • Максимальна ціна 400 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Заміна арматури в бачку унітазу у м. Запоріжжя?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Заміна арматури в бачку унітазу у м. Запоріжжя і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Заміна арматури в бачку унітазу у м. Запоріжжя?
Даний вид послуги пропонують 53 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 6 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2024 г. на "Заміна арматури в бачку унітазу у м. Запоріжжя"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Заміна арматури в бачку унітазу у м. Запоріжжя від 14.07.2024 р
Служба підтримки