Заміна арматури в бачку унітазу ціни у м. Одеса

×
Одеса
Розраховано на 25.07.2024
Мінімальна ціна
240 грн / шт.
Середньоринкова ціна
346 грн / шт.
Максимальна ціна
500 грн / шт.
Майстер Валерий Кравчук PRO
300
грн / шт.
Вказано на
24.07.2024
Бригада Андрей Дяченко
150
грн / шт.
Вказано на
01.06.2019
Бригада Reach Home
150
грн / шт.
Вказано на
21.05.2018
Компанія ТОВ "БУДУЄМО З НАМИ"
120
грн / шт.
Вказано на
07.01.2018
Бригада Сантех Михалыч
150
грн / шт.
Вказано на
25.08.2015
Майстер Николай Cырцов
200
грн / шт.
Вказано на
03.05.2020
Компанія Комплекс Комфорт
200
грн / шт.
Вказано на
05.03.2019
Майстер Андрей Наумов
100
грн / шт.
Вказано на
24.12.2017
Бригада Олександр Фокін
80
грн / шт.
Вказано на
10.05.2017
Бригада Бригада "Профикровля"
150
грн / шт.
Вказано на
16.04.2020

Неякісна вода і відсутність фільтрів – найбільш часті причини поломок унітазів. Інформація актуальна на 2024 г. Про те, що пора замінити арматуру, сигналізують такі ознаки, як постійні підтікання, безперервне наповнення бачка, відмова роботи механізму зливу.

Заміна арматури в бачку унітазу

Арматура складається з поплавковою частини (для подачі води) і клапанної (для її зливу). У поплавкову частина входять важелі, поплавок і штуцер з впускним клапаном. Поплавковий механізм піднімається вгору тоді, коли зливна ємність наповнена. У момент наповнення на максимальний обсяг, перекривається Впускний клапан, припиняючи подачу води. Відновлюється подача тоді, коли відбувається слив і поплавок опускається на дно. Поплавкові механізми бувають або з бічною подачею, або з нижньою.

Клапанна частина складається з механізму для зливу (кнопки або рукоятки), тяги (у вигляді ланцюжка або штока), клапана і системи переливу. Якщо натиснути на зливну кнопку або важіль, тяга приходить в дію і піднімає зливний клапан. Тоді вода зливається в чашу унітазу. Система переливу-це спеціальна трубка для видалення надлишку води.

Установка новий арматури в бачок унітазу проводять в такій послідовності:

УВАГА: у бачку завжди є залишки води, тому при його знятті необхідно простежити, щоб не допустити утворення калюж.

Після монтажу механізм необхідно відрегулювати. Налаштування арматури бачка унітазу передбачає установку поплавка так, щоб задати максимальні обсяги набирається і зливається води. Оптимальний обсяг зазвичай позначається рискою на трубці переливу. Спосіб регулювання поплавка залежить від типу сантехніки. У старих моделях можна просто зігнути металеву тягу, щоб змінити рівень поплавка, в нових – перемістити по планці до потрібного положення.

ДОВІДКА: чим вище рівень поплавкового механізму, тим більше води буде набиратися. Але встановлювати поплавок вище 4,5 см до краю бачка не можна.

Якісний монтаж і правильна регулювання арматури бачка унітазу гарантує коректну роботу механізму, без поломок і протікань. Знайти сантехніка для заміни арматури в Одесі можна на «всіх працівниках». З нами співпрацюють перевірені майстри, з досвідом роботи, реальними відгуками клієнтів. У профілях наведені резюме, ліцензії, портфоліо. При пошуку можна користуватися фільтрами за рейтингом, ціною або актуальністю. Можна створити тендер.

Замена арматури в зливному бачку унітазу: ціни в Одесі

Детальні прайси на послуги розміщені в профілях зареєстрованих на сайті сантехніків. Середньоринкова ціна і середні ціни від всіх майстрів вказані на сторінці. Точну вартість ремонтних робіт скаже Сантехнік після огляду сантехніки. Вона буде залежати від таких факторів:

Після заміни механізму Сантехнік проведе регулювання, переконається в правильності монтажу, відсутності протікань, герметичності всіх з'єднань.

Заміна арматури в бачку унітазу - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Заміна арматури в бачку унітазу у м. Одеса?

Середня ціна 346 грн/шт. на основі прайс-листів від 54 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 240 грн/шт.
  • Максимальна ціна 500 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Заміна арматури в бачку унітазу у м. Одеса?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Заміна арматури в бачку унітазу у м. Одеса і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Заміна арматури в бачку унітазу у м. Одеса?
Даний вид послуги пропонують 54 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 6 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2024 г. на "Заміна арматури в бачку унітазу у м. Одеса"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Заміна арматури в бачку унітазу у м. Одеса від 25.07.2024 р
Служба підтримки