Проектування та архітектура у м. Одеса

×
Одеса
Будівельників: 6 449
Всього цін: 879
Будівельників: 1 665
Всього цін: 834
Будівельників: 2 575
Всього цін: 62
Будівельників: 991
Всього цін: 286
Будівельників: 1 499
Всього цін: 180
Будівельників: 550
Всього цін: 64
Будівельників: 421
Всього цін: 0
Будівельників: 833
Всього цін: 6
Будівельників: 1 267
Всього цін: 0
Інші міста

Для чого все-таки потрібна Архітектура


Всупереч існуючій думці, що архітектура – це творчість, життя доводить: головна цінність будинку не в його красі, а в функціональності і міцності. Інформація актуальна на 2023 г. І архітектор керується не своїм розумінням прекрасного, а перш за все вимогами замовника. Знайти оптимальне рішення, що задовольняє обидві сторони, - головне завдання людини, що розробляє архітектурний проект.

Намалювати будинок своєї мрії може кожен, але по малюнку будинок не побудувати.

Для будівництва необхідний проект, який створюють фахівці-архітектори, А до нього – проектна документація, тобто комплект креслень з відповідними дозволами і поясненнями.

Отже, архітектурний проект потрібен для того, щоб:

- уявити, що саме ви збираєтеся побудувати;

- узгодити закладені в документації ідеї з вимогами будівельних норм і правил, без яких вам не дозволять будувати будинок експерти та контролюючі організації;

- в деталях описати зовнішній вигляд і внутрішній інтер'єр будівлі;

- розробити конструктивні та інженерні схеми майбутнього будинку і розрахувати кошторис необхідних робіт. Розробляючи креслення Вашого майбутнього житла, архітектор буде виходити з ваших потреб: розміру сім'ї, стилю життя, індивідуальних потреб та інтересів. Він врахує ваші побажання щодо зовнішнього стилю споруди і зонування внутрішнього простору-розташування спалень і санвузлів, наявності сходів балкона, тераси, мансарди, а також підсобних приміщень або, наприклад, сауни і басейну. При цьому проект потрібно "прив'язати" до місцевості, а також передбачити під'єднання будинкових комунікацій до міських. У документації будуть відображені схеми підключення води, електрики, газу, спроектована система пожежогасіння, а також контролю доступу, відеоспостереження та сигналізації.

Крім того, міцність і функціональність споруди або ремонту залежать від будівельних матеріалів. Співвідношення ціни і якості використовуваних матеріалів обов'язково повинно бути відображено в проектній документації з урахуванням планованого бюджету і термінів виконання кожного етапу робіт.

На сайті http://www.rabotniki.ua ви можете познайомитися з розцінками всіх етапів архітектурного, а також конструктивного та інженерного проектування будівництва або ремонту будівлі. Наші фахівці знають, як зробити реальністю вашу мрію – в найдрібніших ТЕХНІЧНИХ подробицях.

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки