У період 4 по 8 травня необхідно виконати напівсуху машинну стяжку підлоги 127м2 з яких 50м2 тепла підлога. Підстава-рівна чорнова підлога, стеродур. Тільки 1 поверх. Товщина стяжки 6-7 см, з укладанням сітки, додаванням пластифікатора і волокон. Святошинський район, Берківці.
Добридень. Готові зробити.
Бригада з інструментом і C досвідом робіт 6 років.
Можливий безнал
Наберіть мене нуль п'ять нуль
три вісім один шість нуль два три
Як вас набрати ? напишіть ваш номер
готові обговорити і приступати...
Виїзд на об'єкт. Ціни адекватні
.
Здрастуйте Лілія.
.
Так як хочете щоб Вам зробили ПО ТЕПЛІЙ ПІДЛОЗІ роблять по НЕзнання або НАВМИСНЕ ХАЛТУРНИКИ наприклад в будинках на продаж так як дешевше через що власники Постійно переплачують за покупні енергоносії!
.
Задля запобігання подальших СУПЕРЕЧНІСТЬ здоровий глузд, Ошибок, ще деякі з ЧАСТО зустрічаються Ошибок на 1, 1,5, 2 бали по 4-х бальній системі прикріпив, ОБМАН пропонувати ДОКЛАДНИЙ консультацию на об'єкті з цитуванням нормативів, з СВОГО пояснювальними малюнками, фотографіями, відео, наочним зразком як на 4 бали за 4-х бальною системою робити водяні теплі підлоги і їх підключення.
Якщо у Вас, Ваших близьких, друзів руки майстровий то зробите водяна Тепла підлога, як мінімум частина робіт, своїми силами дешевший і ГОЛОВНЕ КРАЩЕ ніж робиться в 99,999...% випадків!
В крайньому випадку найнятому підряднику зможете в договорі дати техзавдання, що відсіє ще на березі як мінімум НАВМИСНЕ ХАЛТУРЯЩИХ, та проконтролювати дотримання нормативів.
Консультував замовників з цього сайту і з чотирьох форумів, три з яких по Будівництву і два з яких Найбільш відвідувані на просторах російськомовного інтернету.
Заочна підтримка консультаціі для уточнень, Коригувань БЕЗКОШТОВНО.
Можливий авторський нагляд.
Одноразовий платіж за консультацию окупивши відразу частково або повністю за рахунок НЕ покупка НЕпотрібного обладнання та додатково окупиться на ПОРЯДКИ за період експлуатації за рахунок Не переплати постійно за покупні енергоносії.
.
Якщо складеться співпрацювати буду КОРИСНИЙ в інших питаннях інженерії в яких ГАРАЗД розбиратися:
Дрібний і середній ремонт електрообладнання автомобілів.
Мінімізация витрат на опалення.
Захист від ПОЖЕЖА по одному з пунктів нормативів США, НЕОДМІННИЙ у США для спальних, дитячих кімнат.
Резервне електропостачання насосів і автоматики опалення, освітлення, холодильника.
Протипожежна сигнализацыя.
Блискавкозахист зовнішній, внутрішній.
Електрика на Сучасному рівні забезпечення безпеки.
Багато іншого.
Добрий вечір. 350 гр з матеріалом.