Квартира 65кв м, частково підготовлена.
Необхідно демонтувати багети, демонтувати старий стеклохолст на стелі, і зробити заново всі стелі, пошпаклювати, поклеїти новий стеклохолст і пофарбувати.
У пропозиції відразу вказуйте вартість, за яку зробите замовлення
Шпаклівка стін і стель механізована-безповітряна та ручна під фарбування і шпалери . Поклейка стіклохолста на клей нанесення матеріла механізовано . Фарбування безповітряним методом стель , стін фарбами та лаками на водяній основі. Плюс такого методу висока якість та економія часу і матеріалів. Поклейка шпалер. Київ і вся Україна . Досвід в малярних роботах 14 років . Якість гарантую. Телефон або вайбер (063) xxx xxxx.
Ціна 550грн.м2.
Шпаклівка пиріг 350 грн,
Фарбування 80 грн.
Демонтаж обговорюється
Добрий день!500грн м/2
Якість 5 + Гарантуємо!
Демонтаж старої обробки стелі плюс новий комплекс з фарбуванням від-500 гр що кв. м що м. п . Для остаточної суми треба дивитися площину стелі .
Добридень.
Вартість комплексу малярки 500грн.
Можливі доп роботи по штукатурці або г / к визначаються за місцем.
В якому районі знаходитися об'єкт, коли можна зустрітися щоб подивитися?