Ливнівка зруйнована.Текти стічних вод через підлогу балкона в веранду-проектна помилка.Утеплпние чердаака.
Відповів в вайбер
Добрий!
Пропоную послуги:
+зонування/планування та проектування Ландшафтного дизайна та благоустрою території навколо будівлі, підбір рослин та тротуарної плитки, доріжок, розробка тераси та накриття для неї, паркану, парковки, різноманітних зон відпочинку, моделювання індивідуальних локацій і т.д., 3д візуалізацію цього, 2д плани, освітлення і т.д.
+Дизайну Інтер єра (3д візуалізація, 3д планування/зонування з розміщенням меблів, освітлення і т.д., 2д плани, підбір кольорових рішень, матеріалів, меблів, світла, декору, креатива і т.д)
+ Дизайн Споруд (моделювання, фасади, освітлення, 3д візуалізація і т.д.)
Люблю Творити Індивідуальні, Оригінальні, Креативні рішення. Можу розробити Цікавий дизайн для вас і для тих, з ким ви співпрацюєте, знайомих. Дизайн як для будинків та квартир так і для інших споруд/комерції, бізнесу, приміщень, офісів, закладів, кафе/ресторанів і т.д.
Ландшафт, Споруди/Фасад, Інтер єри, цікаві Інвест. проекти, оригінальні рішення, направлення діяльності, креативні ідеї, арт-об єкти, відео-ролики, благоустрій, творчість, інфо і т.д. див. на моєму сайті: https://GNAdesigngroup.org.ua
Зв язок: (096) xxx xxxx
Добридень
Команда промислових альпіністів з великим подібних робіт!
Наші роботи
www.facebook.com/Alpcom007
instagram: alpcom007
(093) xxx xxxx Олексій
Доброго дня.
Працюємо вже 7 рокіа.
Можемо зробити Ваш заказ.
Нуль шість вісім
Девять пять
Девять пять
Два сім два