-робота за умовами договору Замовника
-безготівковий розрахунок
-оплата виконаних робіт відбувається за затвердженим актом виконаних робіт за минулий місяць
-роботи виконуються згідно затверджених розцінок (додаток до договору №1)
-об єкти замовника на усій території України, виконавець може виконувати роботи по області(місця знаходження виконавця) або по усій Україні
-виконання робіт як у денний час так і у ночі
-закупку та доставку матеріалу виконує Виконавець. -обов язково надавати фото\відео звіт до та після початку робіт
Більш детальна інформація в файлі комерційні умови.
Відповіді надсилайте на пошту указану в Комерційних умовах
ВАЖЛИВО!!!
Усі питання прошу надавати до пошти вказаної у комерційних умовах.
До пошти надати заповнену таблицю(Додаток 1) з вашими розцінками та зазначити міста у яких Ви згодні виконувати роботи(Список ТТ).
Дата подачі заявки до 12.00 20.05.2022 г
Вітаю. Працюємо на виїзд. Львівська обл. Чирнівецька обл. Київська обл. В приоритеті Івано Франківська обл. Всі функції генпідряду. Будемо раді новим замовникам.
Добрый день, мы компания ElitPro, раньше главный офис был в Харькове, но работли на всю Украину. Сеййчас главный офис в Киеве, но продолжаем рабоать на всю Украину.
Есть свой штат людей, лицензии, работаем по договарам.
Добрый день.
Можем выполнить работу.
Напишите ваш номер телефона.
Готовы сотрудничать по безналу.
Доброго дня. Колектив з досвідом . Повний комплекс будівельних робіт. Працюємо по всій Україні. НДС. Ми з Кіровограда. 063.433.29.25. Сергій
Доброго дня!
Наша компанія готова взятись за замовлення.
Ціни дуже приємлемі!
Давайте звяжемось поспілкуємось
Телефон для контакту (068) xxx xxxx
Готові обговорити співпрацю. Досвід є. Всі документи теж. Штат співробітників по всій території України.
Готовий виконати ваші замовлення. Своє ІМ'Я 3-й катег. 5% + ЄСВ . Великий досвід виконання робіт повністю весь комплекс (попит з 1-го чол.) з 2008 року-досвід