Прибирання та хімчистка у м. Харків

×
Харків
Будівельників: 2 733
Всього цін: 211
Будівельників: 2 577
Всього цін: 173
Будівельників: 2 544
Всього цін: 941
Будівельників: 2 772
Всього цін: 111
Будівельників: 1 658
Всього цін: 204
Будівельників: 1 113
Всього цін: 77
Будівельників: 1 071
Всього цін: 0
Будівельників: 669
Всього цін: 771
Будівельників: 1 282
Всього цін: 0
Будівельників: 208
Всього цін: 0
Інші міста

Розцінки на прибирання та хімчистку


Будь-яка господиня вважає, що можна своїми руками навести в будинку порядок або запросити для цього приходить прибиральницю. Інформація актуальна на 2023 г. Але якщо на дивані любить лежати кіт, а в кріслі – собака, якщо діти малюють фарбами на всіх поверхнях, до яких можуть дотягнутися? І як в домашніх умовах відмити плями з матраців, почистити жалюзі, як вимити балконні стекла зовні на висоті сьомого (або п'ятнадцятого) поверху? Як своїми руками помити офісне або складське приміщення, фасад будинку? І ось тут-то саме час звернутися до фахівців. Клінінг-професійне прибирання та хімчистка або, кажучи російською мовою, наведення чистоти на науковій основі останнім часом стало досить затребуваною послугою.

На сайті http://www.rabotniki.ua ви знайдете пропозиції найрізноманітніших клінінгових послуг. Прибирання та хімчистку для вас виконають люди, знайомі з усіма тонкощами цього процесу: вони знають, як до блиску отдраить стіни, вікна, килими та побутову техніку, щоб при цьому не погубити Домашні рослини, а меблі через півроку не розлізлася по швах через неправильно підібраного реагенту.

Для того щоб при мінімумі зусиль домогтися максимальної ефективності, фахівці використовують потужне професійне обладнання. З його допомогою можна не тільки дочиста вимити паркет і ковролін, а й провести хімчистку килимів, диванів і крісел, на вазі почистити штори і жалюзі. Професіоналам відомо, яким повинен бути склад миючого засобу, щоб вивести з длінноворсних килимів, шкіряних меблів, шпалер сліди жирних пальців, пролитої кави і різнокольорових фломастерів. При цьому зауважте: після якісного прибирання на 80 відсотків зменшується кількість пилових кліщів-найпоширеніших "домашніх тварин", що є причиною безлічі алергічних реакцій аж до астми та екземи. Фахівці подбають і про те, як зробити догляд за очищеними поверхнями технологічним і зручним – наприклад, завдавши на паркет, лінолеум або мармурову плитку спеціальне воскове покриття, яке створить захисну плівку.

За допомогою нашого сайту http://www.rabotniki.ua ви можете знайти працівника, який виконає за вас складну і виснажливу роботу – прибирання після ремонту або будівництва, комплексну або генеральне прибирання, мийку сходових маршів, радіаторів, вікон всередині або зовні та ін. За вашим бажанням професіонали швидко і якісно відмиють кухонну побутову техніку – плиту, мікрохвильовку, холодильник, духовку, а також запилену люстру.

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки