Послуги асенізатора у м. Дніпро

×
Дніпро

Будівельники виконують послуги асенізатора

Дніпро
Зареєстрований 5 років тому Був на сайті рік тому
КАЖДОЙ ТВАРИ ПО ПАРЕ
Дніпро
Зареєстрований рік тому Був на сайті 4 місяці тому
Производим любые строительные работы. -------------------------------------------- Строим: -дома и бани под ключ -фундаменты любого типа -заборы -гаражи -внутренняя и наружная отделка. -электромонтажн... Докладніше
Дніпро
Зареєстрований рік тому Був на сайті 2 місяці тому
Команда специалистов предлагает услуги - комплексного ремонта вашей квартиры/дома в Днепропетровске на выгодных условиях. Мы гарантируем быстрый и качественный ремонт квартиры/дома под ключ любой степ... Докладніше
Дніпро
Зареєстрований 10 місяців тому Був на сайті 6 місяців тому
Наша компания, занимается строительством и реконструкцией супермаркетов АТБ, как субподрядная организация. Монтаж сантехники, электрики, вентиляционных систем. Так же, мы строим частные дома. Выполняе... Докладніше
Дніпро
Зареєстрований 7 місяців тому Був на сайті 22 дні тому
Наши услуги: -генеральный подряд при строительстве -ремонт жилой и коммерческой недвижимости -реконструкция жилой и коммерческой недвижимости -проектирование и дизайн -производство мебели... Докладніше
Дніпро
Зареєстрований 4 місяці тому Був на сайті 4 місяці тому
Строительство.Ремонт.Дэмонтаж.
Дніпро
Зареєстрований 10 місяців тому Був на сайті 9 місяців тому
Большой опыт строительных работ,монтаж электропроводки,гипсокартона,пластика,врезка замков и мебельной фурнитуры,сварочные работы,в наличии вместительный внедорожник,установка сантехники.... Докладніше
Дніпро
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
услуги ассенизатора -мулососа , аренда биотуалетов , услуги гидромашины по прочистке канализационных труб .
Дніпро
Зареєстрований рік тому Був на сайті 10 місяців тому
Производим все внутренние строительные роботы ( от демонтажа до сдачи под ключ )
Дніпро
Зареєстрований 7 місяців тому Був на сайті місяць тому
Занимаемся строительством! Под ключ
Дніпро
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
Выполняю работу дешевле чем у всех и качественней. Делаю как себе
Дніпро
Зареєстрований 5 місяців тому Був на сайті 5 місяців тому
Полноценная бригада с опытом работы под ключ.

Далеко не завжди на дачних ділянках, в котеджних містечках, заміських будинках є можливість підключиться до центральної каналізації. Інформація актуальна на 2022 г. В такому випадку облаштовуються автономні Каналізаційні системи, з септиками або вигрібними ямами для відходів. Такі системи потребують періодичного відкачування відходів спеціальним обладнанням-асенізатором. Звертаються до послуг асенізаторів і працівники ЖКГ, коли засмічується міська каналізація.

Послуги асенізатора

Довідка: асенізатор-спецтехніка для викачування відходів вакуумним насосом в цистерну. Відкачані речовини потім утилізуються на спеціальних полігонах.

Самостійно очищати навіть найпростішу вигрібну яму не рекомендується – це може привести до зараження токсичними речовинами людей, грунту, грунтових вод. Тільки профі зі спецтехнікою зроблять все якісно і безпечно.

На сайті rabotniki.ua зареєстровані виконавці, що надають послуги з викачування рідких нечистот у всіх регіонах України. Замовити послугу на " працівниках.юа " - швидко і просто. Потрібно всього лише вибрати фахівця і зв'язатися з ним одним з багатьох доступних способів. Щоб знайти майстра, скористайтеся швидким рядком пошуку, фільтрами, або створіть тендер.

Процес вибору виконавця істотно полегшить Перегляд профілів-там зібрана вся потрібна замовнику інформація. Дані про майстрів актуальні і перевірені. Перегляд портфоліо і реальних відгуків допоможе зрозуміти, підходить вам фахівець чи ні.

У наших майстрів можна замовити всі види асенізаторських робіт:

Увага: фахівці виїжджають на аварійні виїзди, але, щоб не доводити до надзвичайних ситуацій, потрібно проводити відкачування вигрібних ям, септиків, каналізації на регулярній основі (раз на кілька місяців). Оптимальну періодичність розраховують на основі обсягу ємності для ЖБО (рідких побутових відходів).

Час виконання відкачування залежить від її виду (відкачати тільки вигрібну яму можна за кілька десятків хвилин, очищення всієї каналізаційної системи зажадає більше часу).

Послуги з відкачування каналізації: ціни

Порівняти ціни від різних виконавців можна, переглянувши докладні прайс-листи в профілях. Інформація про вартість послуг на сайті постійно оновлюється, так що всі зазначені ціни-актуальні.

Точна ціна узгоджується між майстром і клієнтом. Алгоритм взаємодії замовника з Виконавцем виглядає так:

На Кошторис замовлення вплинуть такі фактори:

При укладенні договору на постійне обслуговування, як правило, надаються знижки.

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки