Послуги асенізатора

Вибрати...

Будівельники виконують послуги асенізатора

Калуш
Зареєстрований 3 місяці тому Був на сайті 2 місяці тому
Вирішуємо побутові питання 1. викачування каналізації: - септиків - вигрібних ям - зливних ям 2. виконуємо чистку труб каналізаційної системи. В нашому арсеналі два асенізатори з бочками 4.5 м. куб. ... Докладніше
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
Пунктуальный ,работы на совесть ,не завышенные цена на выполненную работу
Київ
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті 2 роки тому
Все виды работ, большой штат специалистов, свой инструмент... Вся информация по телефону ***, звонить с 8:00 до 19:00
Дніпро
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
услуги ассенизатора -мулососа , аренда биотуалетов , услуги гидромашины по прочистке канализационных труб .
Біла Церква
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
компанія займається переробкою, сортуванням, тюкуванням, пресуванням відходів пластмас. на ринку вже довгий час. зараз запускаємо нову лінію і набираємо працівників.... Докладніше
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
Работаемэ с разными обьёмами и обьектами, всё детали оговариваються предварительно.
Київ
Зареєстрований 6 місяців тому Був на сайті 6 місяців тому
Занимались грубо перевозками а так же вывозом мусора

Далеко не завжди на дачних ділянках, в котеджних містечках, заміських будинках є можливість підключиться до центральної каналізації. Інформація актуальна на 2022 г. В такому випадку облаштовуються автономні Каналізаційні системи, з септиками або вигрібними ямами для відходів. Такі системи потребують періодичного відкачування відходів спеціальним обладнанням-асенізатором. Звертаються до послуг асенізаторів і працівники ЖКГ, коли засмічується міська каналізація.

Послуги асенізатора

Довідка: асенізатор-спецтехніка для викачування відходів вакуумним насосом в цистерну. Відкачані речовини потім утилізуються на спеціальних полігонах.

Самостійно очищати навіть найпростішу вигрібну яму не рекомендується – це може привести до зараження токсичними речовинами людей, грунту, грунтових вод. Тільки профі зі спецтехнікою зроблять все якісно і безпечно.

На сайті rabotniki.ua зареєстровані виконавці, що надають послуги з викачування рідких нечистот у всіх регіонах України. Замовити послугу на " працівниках.юа " - швидко і просто. Потрібно всього лише вибрати фахівця і зв'язатися з ним одним з багатьох доступних способів. Щоб знайти майстра, скористайтеся швидким рядком пошуку, фільтрами, або створіть тендер.

Процес вибору виконавця істотно полегшить Перегляд профілів-там зібрана вся потрібна замовнику інформація. Дані про майстрів актуальні і перевірені. Перегляд портфоліо і реальних відгуків допоможе зрозуміти, підходить вам фахівець чи ні.

У наших майстрів можна замовити всі види асенізаторських робіт:

Увага: фахівці виїжджають на аварійні виїзди, але, щоб не доводити до надзвичайних ситуацій, потрібно проводити відкачування вигрібних ям, септиків, каналізації на регулярній основі (раз на кілька місяців). Оптимальну періодичність розраховують на основі обсягу ємності для ЖБО (рідких побутових відходів).

Час виконання відкачування залежить від її виду (відкачати тільки вигрібну яму можна за кілька десятків хвилин, очищення всієї каналізаційної системи зажадає більше часу).

Послуги з відкачування каналізації: ціни

Порівняти ціни від різних виконавців можна, переглянувши докладні прайс-листи в профілях. Інформація про вартість послуг на сайті постійно оновлюється, так що всі зазначені ціни-актуальні.

Точна ціна узгоджується між майстром і клієнтом. Алгоритм взаємодії замовника з Виконавцем виглядає так:

На Кошторис замовлення вплинуть такі фактори:

При укладенні договору на постійне обслуговування, як правило, надаються знижки.

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки