Разом зі стрімким розширенням міст, з'явилися і нові технології. Інформація актуальна на 2024 г. Почали будувати велику кількість висотних будинків з парковками, гаражі, басейнами на верхніх поверхах або даху. І щоб конструкції не розсипалися від великих навантажень, при закладанні і заливці фундаменту використовують буронабивні палі. Вони служать основними опорними конструкціями будівлі. Особливо доцільно їх застосування в пливучих грунтах.
Фахівці радять проводити роботи в облаштування фундаменту із застосуванням буронабивних паль з-за їх переваг:
- витримують великі навантаження завдяки зануренню в грунт на 40-70 м;
- можливість застосування у рідких і пливучих грунтах;
- не руйнують сусідні грунти, що дозволяє їх використання в густонаселених місцях;
- дають широку точку опори від 0,5 до 1,5 м.
Перед початком буріння фахівці проводять аналіз грунтів і визначаються з технологією проведених робіт. Їх є кілька способів:
- із застосуванням захисних обсадних труб;
- методом НШП;
- з розкочуванням грунту без вилучення на поверхню;
- бурінням без захисту і бетонуванням.
Завжди вибирається оптимальний і економічно вигідний спосіб, так як всі роботи з монтажу паль проводяться за допомогою спеціалізованої техніки.
Найбільш поширеними при будівництві у великих містах вважаються буронабивні палі з рівномірним круглим і з розширеним внизу перетином. Спосіб їх монтажу майже однаковий і включає в себе такі роботи:
1. Буріння - за допомогою бурильної установки проводитися занурення в основний несучий шар грунту на 15-20 см.При проведенні робіт в пухкому або водянистому грунті під час буріння використовують інвентарні труби, які скріплюються між собою спеціальними замками.
2. Виїмка грунту-проводитися за допомогою шнека поетапно.
3. Армування-установка в свердловину каркаса з арматури, який монтується заздалегідь. Він повинен бути на 12 см менше діаметра отвору свердловини і мати центрування.
4. Бетонування-проводитися заливка паль фундаменту бетоном за допомогою спеціальної труби, яка вставляється в отвір і подає розчин на потрібну глибину. Дуже часто її опускають разом з каркасом, а потім поступово піднімають у міру заповнення труби розчином.
У прайс-листі вказані ціни послуга в монтажу буронабивних паль тієї чи іншої конфігурації. Вартість робіт же може змінюватися і залежати від методу, яким буде проводитися занурення паль, властивостей грунту, виду застосовуваної техніки, місця об'єкта, обсягу робіт і багато іншого. Фахівці озвучать точну суму при огляді будівельного об'єкта.
На нашому сайті ви знайдете пропозиції багатьох будівельних фірм, які з готовністю виконають всі необхідні роботи по установці і монтаж буронабивних паль. Допоможуть з доставкою всіх необхідних будматеріалів і спецтехніки. Ціни в прайс-листі на послуги Вас приємно здивують.
Середня ціна 5183 грн/м.куб. на основі прайс-листів від 14 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: