Монтаж стельового багета c фарбуванням у м. Дніпро

×
Дніпро
Розраховано на 02.06.2023
Мінімальна ціна
60 грн / м.пог.
Середньоринкова ціна
92 грн / м.пог.
Максимальна ціна
150 грн / м.пог.
Бригада "OSG" Техно-Строй
100
грн / м.пог.
Вказано на
04.12.2022
Бригада AltoProfi
60
грн / м.пог.
Вказано на
01.06.2023
Бригада СТРОЙБАТ Днепр
120
грн / м.пог.
Вказано на
24.02.2023
Бригада Александр Ланщиков
100
грн / м.пог.
Вказано на
02.09.2022
Бригада Максим Горбач
150
грн / м.пог.
Вказано на
08.05.2023
Бригада Fasadik
100
грн / м.пог.
Вказано на
23.02.2023
Бригада Ремонт в доме
50
грн / м.пог.
Вказано на
25.01.2022
Бригада decorativehouse.dp.ua
60
грн / м.пог.
Вказано на
04.08.2022
Бригада ФарСтрой
55
грн / м.пог.
Вказано на
16.09.2021
Майстер Дмитрий Кузниченко
50
грн / м.пог.
Вказано на
18.04.2018
Схожі ціни
Інші міста

Установка багетів на стелю. Інформація актуальна на 2023 г. Основні нюанси і аспекти монтажу

Монтаж стельового багета - відмінний спосіб креативно урізноманітнити внутрішній інтер'єр квартири або будинку. Він прекрасно поєднується з круговим підсвічуванням, в результаті даруючи свіжість будь-якому приміщенню і стиль інтер'єру.

Стельові багети зустрічаються на ринку в трьох основних формах:

Розглянемо ці види багетів і основні нюанси їх установки. При монтажі стельових багетів ціна повністю залежить від обраного матеріалу і набору необхідних для установки інструментів.

Пінопластові багети

Фарбування стельових багетів при виборі пінопластового варіанту матеріалу-відносно необтяжливий процес. Пінопластові багети є найдешевшими, плюс до всього їх практично неможливо коректно встановити без слідів у вигляді швів і щілин. До того ж, пінопласт погано приклеюється до фарби або штукатурки на стелі, тому з часом може відклеїтися.

Поліуретанові багети

На даний момент, вартість поліуретанових багетів трохи нижче пінопластових, а якість помітно випереджає гіпсові, так що при фарбування багетів Ціна за роботу буде в загальному нижче. Крім того, матеріал дуже легко піддається обробці, тому на сучасному ринку можна знайти безліч відповідних варіантів.

Гіпсовий багет

Гіпсові багети є найбільш дорогими варіантами через високу якість і піддатливості матеріалу. Ліплення з гіпсових багетів-відмінний спосіб урізноманітнити інтер'єр приміщення. На сучасному ринку величезна кількість варіантів в рідкому вигляді, і за допомогою спеціального монтажу шприца можна виліпити справжній витвір мистецтва на стелі.

У більшості шпаклівок гіпсова основа, так що гіпсові багети або інші виліплені фігури будуть відмінно приклеюватися до поверхні стелі, забезпечивши вам витонченість стилю інтер'єру на довгі роки.

Комбінована установка багетів

Стельові багети дуже часто комбінують з освітлювальними приладами, зокрема, зі світлодіодними стрічками, для додання унікальній формі ліплення на стелі приємне відтінення світлом. Якщо ви виберете мультицветовую стрічку, то ваша стеля буде заворожуюче мерехтіти в темряві. Для коректного монтажу настійно рекомендується використовувати туби з клеєм.

Монтаж багетів виконується вже після монтажу освітлення, або ж встановлені багети можна обклеїти світлодіодною стрічкою — робіть вибір в залежності від матеріалу багетів і форми стелі. При нестандартній формі стелі необхідно спочатку змонтувати багети в потрібній для вас послідовності, а вже потім монтувати освітлення, так як світлодіодну стрічку легше приклеїти до вже готового багету потрібної форми.

Заходьте на наш сайт вже сьогодні і ви зможете відшукати команду професійних будівельників, які виконають всі необхідні роботи по монтажу багетів на стелю. Забезпечте собі комфорт і затишок в будинку на довгі роки, прикрасивши інтер'єр креативної ліпленням.

Монтаж пінопластового стельового багета c фарбуванням - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Монтаж пінопластового стельового багета c фарбуванням у м. Дніпро?

Середня ціна 92 грн/м.пог. на основі прайс-листів від 176 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 60 грн/м.пог.
  • Максимальна ціна 150 грн/м.пог.
→ Де знайти майстра на послугу Монтаж пінопластового стельового багета c фарбуванням у м. Дніпро?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Монтаж пінопластового стельового багета c фарбуванням у м. Дніпро і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Монтаж пінопластового стельового багета c фарбуванням у м. Дніпро?
Даний вид послуги пропонують 176 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 18 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2023 г. на "Монтаж пінопластового стельового багета c фарбуванням у м. Дніпро"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Монтаж пінопластового стельового багета c фарбуванням у м. Дніпро від 02.06.2023 р
Служба підтримки