Багато хто задається питанням - в чому різниця між цими виробами? Відрізняються вони лише тим, що плінтуса бувають тільки вузькі і кріплять їх тільки на стику стелі і стіни. Інформація актуальна на 2025 г. Багети можуть клеїти не тільки на таких стиках, але і на саму стіну або стелю. Та й по ширині вони набагато більше, адже служать найчастіше для декорування приміщення.
При виконанні ремонтних робіт майстри в Одесі пропонують монтаж стельових багетів або плінтус з-за їх якостей:
- приховує нерівності і дефекти;
- служить прикраса стиків;
- легко монтується;
- невелика вага і гнучкість;
- доступна ціна.
Різноманітність видів-величезна. Бувають гладкі, плоскі, з візерунком і рельєфні. Залежно від висоти стелі ділять на вузькі, середні, широкі. Чим він вищий, тим ширше використовують стельовий багет при установка. Але основним показником поділу можна назвати матеріал, який використовується при виготовленні. Основні їх види:
1. Пластикові-використовують при обшивці стін листами ПВХ.
2. Пінопластові-застосовують в будь-яких інтер'єрних стилях. Добре кріпляться і фарбуються. Велика частина з них – Декоративні.
3. Поліуретанові-кріплять на криволінійних поверхнях. Особливість матеріалу-відмінна гнучкість.
4. Гіпсові-служать прикрасою. Найчастіше використовують ліпнину при створенні класичного стилю.
5. Дерев'яні-використовують рідко і тільки в поєднанні з деревом.
6. Алюмінієві-застосовують при установці натяжних стель.
Всі види цих виробів кріпляться за допомогою клею, шпаклівки або саморізів. Є два способи - на стіну або на шпалери, але технологія робіт при цьому однакова. Більш детально розглянемо всі етапи монтаж на прикладі пластикових стельових плінтусів, як найпоширеніших.
- ретельно очищаємо поверхні, якщо є нерівності-закладаємо їх;
- клеїти починаємо з кута, протилежного двері;
- підрізів торці багета;
- наносимо клейкий засіб;
- приклеюємо до стелі і стіни;
- закладаємо всі отвори шпаклівкою;
- стики посередині скріплюємо під кутом в 90 градусів, а в кутку – 45 градусів. Щоб вони не розійшлися, скріплюємо скотчем або шпилькою до висихання.
Стандартний колір багетів-білий, тому після монтаж на стельовий багет видно місця забитих стиків. Тому для вирівнювання тону або зміни кольору часто вдаються до фарбування, яка не тільки надає їм гарний вигляд, але і захищає. Особливо це стосується виробів з пінопласту. Під впливом сонячних променів вони жовтіють. Фарбують в основному пензликом, попередньо забезпечивши захист шпалер малярською стрічкою. Наносять зазвичай 2-3 шари фарби для рівного тону. При фарбуванні гіпсової ліпнини краще скористатися балончиком, щоб покриття поверхні було однорідним.
Важливо пам'ятати, що фарба повинна точно відповідати обраному матеріалу.
На сьогоднішній день ціна на поклейку стельового плінтуса фахівець Одеса виставляється за погонний метр. При її розрахунку враховують такі фактори:
- необхідність вирівнювання поверхонь;
- матеріал виробу;
- кількість кутів;
- обсяг приміщення.
Звертайтеся до майстрів, які пропонують свої послуги на нашому сайті. Вони проведуть виїзд і огляд ремонтованого приміщення, причому абсолютно безкоштовно. Тільки після цього озвучать точну вартість роботи. Вони запропонують і втілять в життя оригінальні ідеї з оформлення стелі і стін.
Середня ціна 207 грн/м.пог. на основі прайс-листів від 18 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: