Гармонійності дизайну неможливо досягти без якісної обробки стелі і стін. І якщо сам процес шпаклювання і вирівнювання стін складний лише в залежності від обраних матеріалів, то навіть шпаклівка стелі з гіпсокартону під фарбування може викликати проблеми у команди ремонтників, так як стеля сам по собі вирівнюється і шпаклюється складніше. Необхідно правильно чергувати шари облицювання і робити паузи між різними етапами обробки для досягнення хорошого результату.
Підготовка стелі перед фарбуванням повністю залежить від характеристик поверхні. У сучасних новобудовах дуже часто зустрічаються гіпсокартонні стелі, які вимагають окремої уваги перед фарбуванням або поклейкою шпалер.
Найчастіше, оздоблення стелі з гіпсокартону під фарбування виконується саме під акрилову фарбу.
Для початку, необхідно підготувати матеріали, які стануть в нагоді в процесі обробки стіни. Вам знадобляться:
На самому початку, армуйте стики бетонних плит будівлі спеціальною стрічкою. Для цього, робимо розчин гіпсової штукатурки і щільно заповнюєте шви гіпсокартону для кращої міцності шару.
Наверх клеїте армуючу стрічку і змащуєте для кращого склеювання листів між собою штукатуркою, найкраще — самого дрібного помелу. Також, в цьому випадку підійде фінішна шпаклювальна суміш, яку ви зробили самостійно або придбали в одному з будівельних магазинів. Товари для шпаклювання стель з гіпсокартону можна знайти на нашому сайті — замовляйте вже сьогодні.
Якщо ви купуєте шпаклювальний склад в магазині, все одно перевіряйте його консистенцію і перемішуйте перед додаванням в розчин. Іноді, навіть щіпки піску досить, щоб зіпсувати консистенцію розчину і він просто посиплеться зі стелі.
Шпаклівка стель під шпалери виконується аналогічно. У більшості випадків, одного шару шпаклівки досить, але якщо ви сумніваєтеся в своїх можливостях, то використовуйте відразу два шари матеріалу — стартовий і фінішний. В такому випадку, на стелі не буде просвічуватися шар гіпсокартону. Отшпаклеванние поверхні необхідно також шліфувати, так як мінімальні нерівність на поверхні стелі можуть привести до сумних наслідків вже в процесі або після поклейки шпалер або фарбування.
На фінальному етапі підготовки поверхні обробіть стелю ґрунтовкою за допомогою звичайного будівельного валика, пензлика і ванночки. Зверніть увагу на той факт, що грунтовка може не скрізь рівномірно вбиратися в верхній шар шпаклівки, так що наносите грунтовка в кілька шарів. У важкодоступних місцях замість валика використовуйте кисть. Після того, як грунтовка нанесена, ви можете починати фарбування.
Середня ціна 299 грн/м² на основі прайс-листів від 254 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: