Секційно-підйомні ворота користуються популярністю у власників гаражів, хозблоков і схожих технічних приміщень. Інформація актуальна на 2025 г. Вони користуються популярністю через те, що під час відкривання просто піднімаються вгору, при цьому не вимагають наявності вільного простору перед ними.
На перший погляд може здатися, що монтаж промислових секційних воріт можна провести самостійно, адже в цьому немає нічого складного. Але в такому випадку, ніхто не буде гарантувати якість їх роботи і термін експлуатації. Для того, щоб ворота працювали справно довгий період і якісно виконували всі свої функції, краще довірити установку секційних воріт кваліфікованим майстрам.
Перед початком монтажу приводу секційних воріт, необхідно очистити отвір стіни неміцне покриття і зміцнити підлогу, потрібно виконати все максимально уважно, щоб вгорі отвору не було зазорів. Тільки після цього можна приступати безпосередньо до монтажу гаражних секційних воріт.
Навіть в тому випадку, якщо установкою воріт буде займатися кваліфікований фахівець, вам все одно необхідно знати процес монтажу, це допоможе вам контролювати роботу. Перш за все, під час установки необхідно дотримуватися строгих правил і брати до уваги всі технічні характеристики обраних вами воріт.
Процес монтажу секційних воріт:
На фінальному етапі необхідно перевірити якість ходу полотна воріт. Щоб це виконати, необхідно пару раз закрити-відкрити ворота. Якщо фахівець проводив всі етапи монтажу воріт строго по інструкції, то в найближчі пару років вашим воротам не знадобиться ремонт, їх потрібно буде тільки перевіряти час від часу, і обслуговувати деякі деталі.
Секційні ворота є відмінним виходом для гаражів, але займатися самостійно їх монтажем може далеко не кожен. Замовити послугу по установці секційних воріт можна на сайті www.rabotniki.ua . Тут користувач отримує список самостійних фахівців, бригад майстрів і будівельних фірм, які можуть зайнятися виконанням необхідної йому завдання. З наданого списку можна вибрати того кандидата, який сподобався найбільше.
При цьому необхідно враховувати такі фактори, як вартість в порівнянні з іншими майстрами, наявність досвіду і кваліфікації. Також перед початком співпраці в обов'язковому порядку уточніть у майстра повну ціну за послугу, необхідність придбання матеріалів і термін виконання завдання. Це убезпечить вас від виникнення непередбачених ситуацій.
Середня ціна 4433 грн/шт. на основі прайс-листів від 18 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: