У зв'язку з великим подорожчанням енергоресурсів жителі міст і сіл все частіше намагаються утеплити фасад будинку. Інформація актуальна на 2024 г. Адже завдяки цій процедурі можна зменшити втрату тепла через стіни до 40 %. Він не тільки перешкоджає витоку тепла, але ще і захищає від впливу несприятливих зовнішніх факторів стіни, утворення на них грибка і цвілі, удосконалює їх зовнішній вигляд.
В даний час майстри виконують монтаж фасаду з різний утеплювач, і вартість робіт залежить від обраного матеріалу. Основні способи монтажу:
1. Мокрий Штукатурний-мається на увазі кріплення утеплювального матеріалу з подальше його штукатуркою. Використовують як утеплювач мінеральну вату, пінополістирол, пінопласт та ін.закріплюють їх за допомогою клею і дюбелів-парасольок, а потім наносять декоративну штукатурку.
2. Навісний вентильований-монтується конструкція з обов'язковою повітряним прошарком. Найбільш використовуваний матеріал-кам'яна вата, яка кріпитися на попередньо виконаний несучий профіль. Обов'язково проводитися гідроізоляція і пароізоляція утеплювача. За допомогою дерев'яного каркаса кріпитися декоративне покриття-вагонка, блок-хаус і ін.
У кожного із способів є свої переваги і недоліки.
Монтаж утеплювача на фасад навісним вентильованим способом забезпечує:
- термін служби до 50 років;
- монтується в будь-який час року;
- легко чиститися;
- не створює парниковий ефект;
- можливість вирівняти поверхню.
Єдиний недолік-велика вартість конструкцій, тому їх застосовують в основному при утепленні офісних будівель, бізнес-центрів, магазинів.
У приватних будинках і квартирах більш застосуємо мокрий спосіб нанесення утеплювача. Термін його служби набагато менше - не більше 10 років. Його періодично потрібно очищати і підфарбовувати. Але це компенсується недорогою ціною.
Плануючи витрати на монтаж утеплювача на фасад, необхідно знати ціну за роботу. Розцінки в прайс-листах всіх фірм відображають тільки орієнтовну вартість і включають такі послуги:
- огляд об'єкта та складання кошторису;
- ціна матеріалів;
- їх доставка;
- оренда лісів;
- обшивка будівлі теплоізоляційним матеріалом;
- прибирання сміття за собою.
Більш точну ціна на утеплення фасаду спеціаліст назве після огляду об'єкта. Адже є багато факторів, які можуть вплинути на їх вартість:
- товщина стін і самого матеріалу;
- Архітектура Будівлі;
- якість матеріалів;
- кількість прорізів;
- основа штукатурки;
- декорування поверхні;
- віддаленість об'єкта;
- обсяг робіт.
Звертайтеся за допомогою до фахівців нашого сайту. Вони пропонують якісне утеплення фасадів всілякими матеріалами і способами по самим прийнятним цінами за роботу. При необхідності допоможуть з підбором і доставкою матеріалів. На всі послуги надається гарантія. При великому обсязі – надаються знижки.
Середня ціна 182 грн/м² на основі прайс-листів від 39 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: