Якщо фасад будівлі не утеплений то велика імовірність що на відкосах з являтиметься цвіль😳що ж робити🤔передбачити це на стадії ремонту і утеплити зсередини екструдованим пінополістиролом👍
При підготовці укосів, використовувайте волостійку шпаклівку. Вона стійка до вологи, володіє високими характеристиками міцності. Допоможе максимальною захистити поверхню від перепадів температури.
Останнім часом багато встановлюють нові металопластикові вікна замість дерев'яних, застарілих і вийшли з ладу. Інформація актуальна на 2025 г. При цьому укосу мають непрезентабельний вигляд і вимагають обробка. Для більш презентабельного вигляду їх фарбують. Підбір матеріалу залежить від типу фарбуються стін і їх розташування:
1. Внутрішні-фарбують водоемульсійною або акрилової.
2. Зовнішні-застосовують фарбу на оліфі.
Звернути увагу при виборі фарби на такі характеристики, як стійкість до ультрафіолетових променів і перепадів температур.
Перед тим як перейти безпосередньо до фарбування, необхідно провести підготовку віконних укосів до цього процесу. Для цього проводимо кілька простих дій:
- зрізаємо піну, яка виступає;
- знімаємо шар старої фарби;
- робимо шар пароізоляції акрилом на стику стіни і вікна;
- клеїмо малярський скотч на раму.
Наступний етап в підготовці укосів під фарбування – шпаклівка. Для цього можна використовувати вже готову суміш, або розвести суху самим. Наносимо перший шар шпаклівки, закладаючи всі нерівності і поглиблення, і даємо йому висохнути. Наступним шаром вирівнюємо поверхню, перевіряючи рівнем, і затираємо малярською сіткою. Прошпаклевав поверхню укосу неминуче перед фарбуванням нанести шар грунтовки, щоб уникнути вбирання фарби в стіну. Для цього розводимо її 1: 2. Грунтуємо валиком і даємо висохнути.
Заключний етап-фарбування. Для цього краще вибрати більш дорогу фарбу, щоб зменшити кількість наносяться шарів. Профарбовуємо таким способом:
- дрібні і недоступні місця, кути фарбуємо невеликим пензлем;
- іншу поверхню офарблюємо валиком.
- даємо просохнути.
Від виду фарби залежить і їх кількість. Найчастіше це 2-3 шари, які наносимо один за іншим. Але тільки після повного висихання попереднього.
Запам'ятавши, малярський скотч потрібно зняти відразу після фарбування не чекаючи висихання, так як потім можуть разом з ним відклеїтися і шматочки самого матеріалу.
Розцінки на обробку укосів виставляють орієнтовно за стандартну обробку, яка включає в себе:
- якість використовуваного матеріалу при їх оформленні;
- підготовка і пароізоляція поверхні;
- шпаклівка, грунтовка і фарбування.
Так як кожне замовлення індивідуальне, більш точну ціну майстер може назвати після огляду самого об'єкта. На вартість можуть вплинути складність, обсяг і терміни роботи.
Зверніться до фахівців нашого сайту, які не тільки виконають стандартний комплекс робіт підготовки укосів під фарбування, але й запропонують додаткові послуги. Це герметизація зовнішніх стін, установка підвіконь, покупка і доставка матеріалів. Всі надані послуги будуть виконані швидко і якісно, а ціни приємно здивують.
Середня ціна 275 грн/м.пог. на основі прайс-листів від 175 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: